Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fel akar ülni, de még nem tud...

Krisztina27 kérdése:

Fel akar ülni, de még nem tud önállóan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6,5hós fekve nem akar megmaradni a babakocsiban, nyöszörög, folyamatosan hasizomból felhúzza magát, de önállóan még nem ül fel. Kíváncsiságból felültettem és lás csodát csendben maradt. De nem mertem sokáig úgy hagyni csak pár percig. Így nem tudok sokáig sétálni vele mert folyamatosan nyöszörög.
2011. okt. 31. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lányom 8 hónapos volt (2 hónappal jött hamarabb) mikor egy séta alkalmával találkoztam a védőnővel és mondtam neki hogy nem tudok már sétálni mert mindig nyüzsizik, felakar ülni. azt mondta nyugodtan emeljem meg egyel a babakocsi fekhelyét. igaz rá egy hétre magától már fel is ült.
2011. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
6,5 hós babát már nyugodtan ültethetsz babakocsiba,de ne egészen derékszögbe,egy kicsit legyen megbillentve.
2011. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Max 45 fokig megdöntve ülhet a babakocsiban. Ezt még a gyógytornászok sem ellenzik még ennél fiatalabb babánál sem, mivel ebben a szögben még nem terhelődik fölöslegesen a gerince, tehát nem ártasz neki.
2011. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy 6,5 hós babónál teljesen normális, hogy nem marad fekve. Az, hogy nem tud egyedül felülni, az egy dolog. Itt azért támasztja a hátát a kocsi. Teljesen ne, de picit emelj neki.

Kisfiam 3 hós korától igényelte ezt. Már nagy, és semmi baja a hátának. Nem púpos, nem ferde :)

2011. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán ültesd, azt hittem 4 hósról szól majd a kérdés:)
2011. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor felültetem persze nem teljesen.
2011. okt. 31. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Félig fekvőbe ültetheted, de jobban ne, csak majd ha magától ül fel!
2011. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most miért lettem lepontozva?senkit sem zavar h azt írtam h félig ülő helyzetbe teheti a babáját már?
2011. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!