Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok önállóan ülni...

Mit csináltok önállóan ülni még nem tudó, ám fekve már unatkozó babátokkal?

Figyelt kérdés
6 hós a babám, és már nagyon nem akar feküdni, így gyakran ül az ölemben és úgy játszik, ill. kicsit már a babakocsi támláját is meg kellett döntenem, különben nem marad el a sétáknál. De egyedül, kitámasztva soha nem ültetem.
2010. ápr. 3. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát, talán meg kéne tanulni ülni.
2010. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elkezdődött a tavaszi szünet látom... Első válaszadó nagyon szellemes! Majd ha neki is lesz gyereke, akkor majd ő lesz ilyen gondban... :)

on: az én fiam ma 6hónapos, ő leköti magát, forog egész nap a játékai után. A babakocsi támlája már nekünk is fentebb van 1hónapja.

2010. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hason fekve is unatkozik? Talán próbáld betenni pihenőszékbe, ott nem kell ülnie, de nem is fekszik, és tud nézelődni. Vagy hordozókendőbe magadra kötöd, és akkor melletted van, figyelhet téged, a környezetét.
2010. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd hasra, az én lányom sem tud még magabiztosan ülni, de hason szeret.Imád forogni, hátáról a hasára, és fordítva. A babakocsit szoktam ülősre tenni, de aztán visszaeresztem majdnem fekvősre. Szoktam ültetni csak simán az ágyon, persze a kis csípőjét fogom, de nem erősen, csak éppen ott van a kezem és nem engedem hogy eldöljön. erőlködjön csak egy kicsit. Aztán persze engedem útjára. Nem régen pedig felszereltünk egy rugós hintát. nagyon élvezi, és még az egyensúly megtartásában is segít.
2010. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!