Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz vagy ne...

Bogyo110 kérdése:

Vigyem orvoshoz vagy ne szerintetek?

Figyelt kérdés
7.5 hónapossak vagyunk és két napja a védőnő jött hozzánk látogatoba hogy megnézze hogy fejlődik Panna baba.Amiket csinál!már régóta egyedül ül igaz nem magátol ül fel hanem mi ültetjük le hasrol hátra és visssza is, forog a saját tengelye körül ,Probál kuszni de nem igazán halad ilyenkor mérges lessz és sirni kezd.a védőnő szerint vigyem el gyógytornára baja ugyan nincs de hátha előbb mászna !Mondja ő!Kérdezem én?elvagyunk késve?vagy egy ennyi idős babának talán már futnia kéne?
2011. szept. 24. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Dehogyis kéne futnia, teljesen normális a kislányod, nem kell vinni sehova. Minden gyerek máshogy fejlődik, lehet hogy egy két nap és mászni fog.
2011. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is igy gondolom de hát az embernek ugye szüksége van a megerősitésre!Köszönöm!
2011. szept. 24. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 9 hónaposan kezdett el kúszni a babám. Nálunk a doki nem küldett el sehova sem emiatt.. Sőt..ha jobbat akarok mondani,akkor 1 héttel 6 hónapos kora előtt kezdett csak el átfordulni hátról hasra,majd 2 hét múlva sikerült neki vissza is. Nálunk a doki azt mondta,hogy ő ilyen ütemben fejlődik és kész. Nincs ezzel semmi baj! :)
2011. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi kisfiunk ugyanennyi idős, és pont ugyanezeket csinálja. Nekem eszembe se jutott, hogy le lenne maradva a mászással, nemhogy gyógytornára vigyem. Mondjuk ha látná a védőnőnk, biztos ő is ajánlaná, mert ő is ilyen túlbuzgó tipus...igyekszem is elkerülni a találkákat :)
2011. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!