Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 napos babánál most derült...

5 napos babánál most derült ki, hogy streptococcus fertőzése van. Belekakilt a magzatvízbe. Ez valami súlyos betegség?

Figyelt kérdés
Még a kórházban vannak mert be is volt sárgulva a pici.
2009. máj. 6. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is úgy született,hogy kicsit kakis volt már a magtzatvíz.Baja nem volt semmi de a labor már kimutatta,hogy fertőződött.Így rögtön a kórházban elkezdték adni neki az antibiotikumot, 5 napig.De mondom, tünete még nem volt semmi!Utána egy újabb vérvétel már azt mutatta,hogy elmúlt.Akkor engedtek haza.Szóval így az elején rögtön kezelve nem lesz semmi baja a babának,ne aggódj!Gratulálok hozzá!
2009. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen:)

Egy kicsit megnyugodtam.

2009. máj. 6. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! Az én kisfiam is így született, de nálunk elég súlyos volt:( de hamar hazajöttünk és semmi baj nem volt utána sem. Nem is gondolnád mennyire erősek tudnak lenni.

Sok sikert a picihez:)

2009. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
szia! az én kisfiam is így született, bár nálunk a konkrét fertőzést nem tudták megállapítani, csak magát a fertőzés tényét. egy hétig kapott antibiotikumot, de egyátalán nem is látszott betegnek. azóta sincs semmi baja (le is kopogom) 6 hónapos
2009. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Súlyos, de csak ha nem kezelik, de nálatok szerencsére észrevették. Kaptok egy lórugás antbiotikumot és rendben lesz minden :)

Nálunk kaki nélkül volt emelkedett CRP érték, ami fertőzésre utal, most épp 10 hónapos és a szekrényt készül terpeszállásban magára borítani. Szóval jól van :D

2009. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!