Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától fogja...

Mennyi idős korától fogja önállóan a babátok a cumisüveget?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy Nektek már nem kell segítenetek tartani, és a baba szépen iszik az üvegből, nem locsolja szanaszét azt, ami benne van.
2010. máj. 18. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos lesz 10 nap múlva, és most kezdi már egyedül kezelni a csőrös poharat. Ott van egész nap a keze ügyében, és ha szomjas, akkor már odamászik, a szájához emeli, persze azért még segítenem kell neki egy picit, mert nem eléggé dönti meg időnként. De kezd nagyon ügyeskedni vele. Kíváncsi lennék én is a többi válaszra, hogy a többi baba milyen idősen kezdte, és mikorra jutottak el odáig, hogy nem kellett segíteni neki.
2010. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még nem voltak egészen 8 hónaposak, amikortól maguknak tartják az üveget, fekve, vagy a pihenőszékben. Ülve nem tudják úgy megemelni, hogy ne dőljenek hátra.
2010. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ja, hát a pihenőszékben, meg fekve azt már persze kisfiam is csinálja elég régóta, hamar a kezébe adtam. Csak amikor ül, akkor nem emeli meg eléggé, és a fejét nem hajtja úgy hátra, hogy rendesen inni tudjon belőle.
2010. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7 hós kora óta
2010. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted? Fekve vagy félig ülve? Mert úgy már 7 hónaposan (gyakorlatilag csak rá kellett markolnia kétoldalt a fülekre ) :)

De úgy hogy mondjuk már függőlegesen van és rájött hogy dönteni is kell, az olyan 10-11 hós kora körül jött el.

2010. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

11 hónapos kora óta tud fekve és babakocsiban ülve inni.

Most tanuljuk, hogy hogyan tudja felemelni jobban a cumisüveget, ha áll vagy ül. Néha már sikerül.:)

2010. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

7 hónaposan! Próbáltam már hamarabb tanítgatni, de nem akarta! Aztán úgy csináltam, h az etetőszéket megdöntöttem teljesen, és akkor elkezdte egyedül. Aztán mindig kicsit feljebb állítottam, és egyre ügyesebb lesz. mostmár simán iszik állva, ülve. Mióta egyedül megy neki elfogadja a csőröset is (a kezemből nem akarta), és kétszer annyi folyadékot iszik.

Most 8 hónapos!

2010. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*ügyesebb lett*
2010. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!