Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol kell önállóan enni a...

Mikortol kell önállóan enni a babáknak? En fiam 11,5 honapos esze ágában sincs megfogni a kanalat vagy a cumisüveget, még inni sem iszik egyedül, inkább a kezemet fogja. Max nasizik egyedül, kölest vagy bulátát. Nembaj ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ennyi idős és mostanában néha kiveszi a kezemből a kanalat. Bennem is felmerült már ez a kérdés, mert úgy emlékeztem, hogy a nagyobbik gyerek már evett ennyi idősen. de visszanéztem a videókat és kiderült, hogy olyan 16 hónapos votl amikor a milánóit félig kézzel, félig kanállal a szájába lapátolta. És a natúr joghurthoz sem kellett már segítség.
2010. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy kell :) A ygerekek sem egyformák

Bőven ráér még önállóan enni

2010. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém kb 1,5 évesen mutatott némi hajlandóságot, hogy egyedül is próbálkozzon enni.

Azóta eltelt 1 év, és még mindig nem tökéletes:)

2010. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Az enyémek már 7-8 hónaposan fogták a kezükben a kanalat.Az én kezemben volt az a kanál,amivel etettem. Ők inkább a kanál hátával találtak néha a szájukba. Önállóan kb. 14-15 hónaposan ettek,de akkor is sok ment mellé. Valóban egyedül kb.2 évesen tudtak kanállal enni.
2010. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!