Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám éjszaka még...

5 hónapos babám éjszaka még egyszer eszik. A védőnő, sok ismerős szerint el kellene hagyni az éjjeli evést. Hogyan valósítsam meg és miért kell? 5 hónaposan már nem "illik"?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy csak a én babám eszik éjjel. Mindenhonnan azt hallom, hogy bezzeg az én gyerekem. Még szinte a világon se volt, de átaludta az éjszakát, soha nem kelt fel. Nem lehet, hogy csak az idő szépíti az emlékeket? Vagy tényleg el kellene hagyni az éjszakai evést? De hogyan fogjak neki? A "hagyjam sírni, pár nap múlva úgyis abbahagyja" módszert nem szeretném kipróbálni. Valakinek van valamilyen jól bevált módszere?
2009. máj. 6. 14:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igazából engem sem zavar az éjjeli kelés, megszoktam. Én is bízok abban, ha napi háromszor szilárd ételt eszik, és áttérünk a 2-es tápszerre, akkor nem fog megéhezni. Az is biztos, hogy éhes, mert nem lehet másként visszaaltatni, csak ha megetetem. Cumival, itatással hiába próbálkozok. Max fél órát húzom, de minek? Ő is teljesen éber lesz, meg én is. Úgyhogy marad az evés, amíg igényli.
2009. máj. 6. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!