Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 16 hónapos.2 hónapja...

Kislányom 16 hónapos.2 hónapja minden éjszaka 2 órát fennt van. Fogzás miatt lehet, vagy más lehet az oka?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kisfiam 23 hónapos de lassan nekünk is 2 hónapja majdnem minden éjszaka felkel.2-3 között és 5-6 körül alszik vissza. Felül a kiságyban, teljesen olyan mint aki kipihente magát. én sem tudom mitől van, neki 16 foga van, még 4 hiányzik. lehet hogy mocorognak a fogak, és amitt, de ki tudja.
2011. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogzás is lehet, esetleg még a mozgásfejlődés is okozhat ilyet. vagy így dolgozza fel a sok ingert, ami napközben éri.


Nálunk 2 hete van, 15 hós a lányom. Fogra is gyanakszom, mert sokszor nyúlkál a szájában (16 foga van, most jöhetnek a hátsó őrlők) de beindult eléggé a beszédfejlődése is. Ő nincs fönt órákat, de felsír, akkor meg kell nyugtatni, és alszik is vissza. De ezt kb 3x eljátsszuk egy éjszaka alatt :(

2011. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet a fog is, vagy esetleg a sok inger napközben, esetleg több kaját adj neki lefekvés előtt.
2011. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
segíteni nem tudok, max lélekben támogatni: szó szerint ugyan ilyen idősek vagyunk és ugyan ezzel a problémával küzdünk. Foga is jön, mert nyálazik és rágja az öklét ( 12 foga van most) és a beszédfejlődése is őrült iramban zajlik. remélem, "csak" ennyi a baj nálatok is, és rendeződik a dolog idővel... csak bírjuk ki ép ésszel:)
2011. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi,legalább az nyugtat nem vagyok egyedül ezzel a problémával.De bizony jó lenne már aludni,idejét sem tudom mikor aludtam egész éjszaka...
2011. ápr. 12. 13:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha az együttérzés is elég, akkor írok én is. :). Nálunk az van pár napja, hogy kb. 15ször felébred és csak cicire alszik vissza. 16 hós. Neki is jönnek a fogai, és mostanában kezdett el a szabad levegőn is járkálni, előtte csak a lakásban volt hajlandó.
2011. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na akkor az én 16 hónapos lányom elmult egy hete sem volt egyedi. Jo ezt tudni.. már azt hittem valamit nagyon elszurtam, de csak felébred és beszélget ott nekünk. 12 foga van és ugy látom elég erősen jönnek a szemfogak.. lehet hogy ettől ébred, nemtudom, de ha valaki rájön a titokra irja meg légyszi!!!! Addig pedig kitartást mindenkinek!!!
2011. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor egy cipőben járunk csak nekem még van egy 4 hetes kis csöppség is aki hasfájós,(most alszik mind a kettő)

fiamnak is jönnek a fogai ,de sajnos felül a 2 szemfog meg alul is és a rágófogai már kibújtak alul!úgy folyik szegénynek a nyála hogy sokszor cserélem neki a pulcsiját vagy ami éppen rajta van,ugye a partedlit is raktam elé hogy ne fázzon meg a melkasa,de az is átázik!Most bukkantam rá a sárkány kenőcsre kivülről kentem be neki és csodák csodája 10 perc múlva már vígan játszottunk:-)!

2011. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


itt találtam!utolsó voltam

2011. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt ez,a többiek már leírták,csak hogy tudjad egygel többen vagyunk
2011. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!