Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Születésétől kezdve éjszaka...

Születésétől kezdve éjszaka 4-5X ébred a baba, ennek mi lehet az oka? Esetleg lelki? Egyáltalán van ilyen?

Figyelt kérdés
Egy anyuka állandóan panaszkodik, hogy neki milyen nehéz a gyerekével (bármiről is legyen szó: evés,alvás,fog,oltás...)és egyszerűen nem hiszem el, hogy tényleg még minden éjjel ennyiszer felkel a gyerek...Nem vagyok rosszindulatú, de ez most nagyon bennem maradt és kíváncsi vagyok, mitől lehet ez...
2011. nov. 3. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

3 gyerkőcöm van, elég kicsik. És én is ezt tudom alátámasztani hogy míg az elsőm max.3szor ébredt éjjel, és 5 hónapos korától átaludta az éjjelt és ez azóta is töretlen ( 5 éves) addig a második és most a harmadik babám is éjjel bizony 3x-4x ébred sajnos.

Napközben szépen elvoltak, aludtak ettek játszottak, de éjjel...hát katasztrófa volt/van. A lányom most 2.5 egy hónapja alussza át az éjjelt!

A kicsi pedig 8 hónapos, stabilan 4x fent van éjjel szopizni.

Ja és sajna a szoptatással se függ össze mert a lányom "csak" 10 hónapig szopott mégis utána is ugyanúgy kelt.

2011. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jesszusom, szörnyű lehet :O

Am a csaj nem úgy néz ki, mint egy zombi.:)

2011. nov. 3. 15:21
 13/14 anonim ***** válasza:

1.vagyok megint :)

én sem nézek úgy ki ,sőőt,minden nap smink és stb.De mikor alszik délben,bizony ám hogy lefekszem vele:)

2011. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, van gyereked?

Hidd el, pár éjjeli ébredést meg lehet szokni. Az enyém 13 hónapos koráig kelt éjjel mindig, és csak akkor voltam olyan, mint egy zombi, ha a fogzás miatt egész éjjel sírt. Amúgy csak megszoptattam félálomban, aztán aludtunk tovább.

Most 18 hónapos, még mindig előfordul, hogy kel, átmegyek, megsimogatom, adok neki vizet, mit tudom én, aztán meg alvás van. Ha szeretné, mellette is alszom a szobában. Nem tart tovább, mint ha kimennék vécére éjjel.

Nem szörnyű egyáltalán. :)

2011. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!