Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adjátok be a babátokat...

Mikor adjátok be a babátokat bölcsibe? Sajnos úgy néz ki nekem 15 hónapos korában vissza kell mennem dolgozni. Már most rossz belegondolni.

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 2 éves korában fogom,ha addig nem leszek ismét terhes! 7 hónapos most keresek neki bölcsit!
2009. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Én igyekszem még a 2éves szülinapjáig itthon lenni vele,addig is csak tőlem tanulja az anyanyelvet. Annyira rossz lesz még akkor is itthon hagyni :-(((
2009. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
én valahol irigyellek, még ha rossz is letenni a gyereket. legalább van lehetőséged bölcsibe adni. Én nagyon szívesen visszamennék dolgozni, mert anyagilag nagyon kéne a családnak. viszont nincsen bölcsi a környéken. 30 km-t kellene autóznom a gyerekkel, hogy bölcsibe vigyem. hát.... akkor már nem igazán van értelme dolgozni mennem:-(
2009. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
2 évesen szeretném beadni, előtte semmiképp. De akkor muszáj mert sajnos GYES-ből nem lehet megélni :(
2009. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
:(( biztos nem lesz könnyű se neki, sem neked. Az én kisfiam 26 hónaposan kezdett bölcsibe járni, és nagyon nehéz volt, nagyon nehezen suokott be, pedig egy tündéri gondozónő van vele. A beszokás után viszont már imád járni :)
2009. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
anyum bölcsiben dolgozik, a legfiatalabb babócák 10-12 hónaposak. ne aggódj, vigyázni fognak rá, ha teheted, módszertani bölcsibe add, azok a legjobbak...
2009. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
másfél évesen megy a fiam bolcsibe...elore félek tole. mikor eldontottem, és intézodott a bolcsi, még nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz.
2009. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Módszertani bölcsibe írattuk mert én is úgy hallottam , hogy az a legjobb.
2009. máj. 6. 22:15
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

Én 3 éves koráig nem vagyok hajlandó beadni sehovásem!!

Mellettem a helye!!!!

Lesz ami lesz!!

Majd én nem eszem ,de nem fogja egy idegen olyan picin nevelgetni pláne hogy milyen szörnyüen a mai óvónők , nem figyelnek a gyerekekre!!!

Feltett lábbal dumálnak!!

Stb.....

Üdv egy 9 hós baba anyukája

Még messze vagyunk az óvitól!!

Ma már nem lehet előre tervezni,ki tudja mi lesz még jövő augusztusig, akkor leszünk 2 évesek!!

2009. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi az a módszertani bölcsi? Még nem hallottam ilyenről.

Egyébként lassan mi is elkezdünk bölcsit keresni. 7 hónapos a kisfiam,és egyenlőre úgy tervezem,hogy 2 évesen ha lejár a gyed akkor megy bölcsibe. A torkom összeszorul ha erre gondolok.:( De ez a fránya pénz... Igaz munkahelyem nincs,mert megszűnt. Nem tudom mi lesz így.

2009. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!