Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Még belegond...

Mit jelenthet ez? Még belegondolni is rossz.

Figyelt kérdés
Reggel álmodtam hogy fekszek az ágyban egyszer csak megjelenik egy macska elkezdem késsel dobálni a macska menekült végül egy utolsó kés majdnem eltalálja mellé esik de pont belefúródik a földbe amikor megnéztem akkor a kés egy bottá alakul át majd a macska bemenekül a fürdőszobába én megfogom majd beleteszem a kádban nem sok víz van benne de a macska mégis fuldokolni kezd aztán egy másik kádba tettem ahol ugyanaddig van a víz de ott meleg a víz de itt már meg is fullad a macska.
2011. júl. 26. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úr isten hogy lehet egy álomban macskát bántani? félsz tőlük? vagy meg akart támadni?
2011. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincs valami rossz emléked, ami macskákkal kapcsolatos?
2011. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
első: inkább álmában bántsa a macskát, mint élőben, nem?
2011. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem bántanék soha macskát ,kutyát ..semmilyen állatot se nem értem miért volt ez?
2011. júl. 26. 16:07
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ,nem akart támadni csak jött felém.
2011. júl. 26. 16:07
 6/13 anonim ***** válasza:
én is zabos vagyok amikor nem hagynak pihenni, de te egy kicsit túlzásba viszed :)
2011. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
xd Nem bántottam semmilyen macskát se én a jelentésére vagyok kíváncsi nem az ilyen hülyeségekre.
2011. júl. 26. 16:35
 8/13 anonim ***** válasza:
és mi akadályoz abba hogy megtudd ? talán téged elkerült a google ?
2011. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

macska

- Önállóság, jó vezetői készségek. Macskakarmolás: átmeneti bizonytalanság, szívesen hagyatkoznál mások tanácsára, de büszkeséged tiltja a segítségkérést. Fekete macska: kockázatos vállalkozás, amelynek eredményében magad sem bízol. Cirmos macska: emelt fővel viselt kellemetlenség; tarka macska: nem tudsz kialakítani egy véleményt. Macska, aminek olyan színe van, ami a természetben nem fordul elő: kiegyensúlyozottnak, határozottnak mutatod magad, jókedvet színlelsz, holott épp ellenkező érzelmeid, hangulataid vannak.Megjegyzem, hogy szerintem a macska a szuverenitás és a kiszolgáltatottság együttes, ezért érdekes jelképe, számos alantas indulat áldozata. Valószínűnek tartom, hogy a macskák körüli balhitek kialakulása, a macskák üldözése azért gyakori, mert az emberek irigylik a macskák önállóságát esetleg hangos szerelmét, saját gyámoltalanságukért, kiszolgáltatottságukért a védtelen állatot, az igazi vad kicsinyített mását büntetik. Nehéz kivételt tennem a macska-rajongókkal, akik a gondoskodás ürügyén előszeretettel ivartalanítják kedvenceiket. Nem tudom bizonyosan, hogy a macska álombeli megjelenése összefügg-e az általam feltételezett sajátos viszonyulással.

2011. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bár ez nem tudatos álom volt, de akik tudatos álommal komolyabban foglalkoznak, azok azt hiszem,topdognak neveznék.

Saját személyiséged azon része, amely olyan dolgokért akar lelkiismeret furdalást kelteni benned, amiért nem vagy hibás.

Így aztán nem is baj, hogy elakartad pusztítani.Ebben az álomban ez semmi rosszat nem jelent.Inkább jó jelentése van, olyasmit sugall, hogy észreveszed, ha a lelkiismeretdre akarnak apellálni, vagy megnyirbálni az önbizalmad és ezt ügyesen elkerülöd.

2011. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!