Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik autóval jártok...

Anyukák, akik autóval jártok bevásárolni, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Jön a tél, a hideg idő. A boltokban 100 fok, meg lehet fulladni. Ti ebben az esetben overált adtok a gyerekre, vagy inkább rétegesen öltöztetitek, és a boltban levesztek róla pár dolgot?

Nem tudom, hogy lesz majd? Mert itthon kb. 10 másodperc, míg kiérek a garázsba. A boltnál meg kb. 1 perc, mire beleültetem a bevásárló kocsiba. Szerintem így felesleges az overál, mert túl meleg.

Ti hogyan szoktátok?


2011. nov. 4. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi a Kikben vettünk olyan gatyeszt, ami melegen bélelt, de nem az overálos vastagságú, és nincs kantárja, meg hozzá kapucnis kabátot. Inkább azt vesszük fel, mert a kabátból könnyű kibújni, a gatya meg maradhat. A kocsiban meg fűtünk. Most egy évesemmel, ketten megyünk csajok bevásárolni. :)
2011. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Megerősítettetek abban, hogy elég lesz a vastag naci és a kabát a lányomra.

Overált meg majd sétáláshoz, hóban hempergéshez tartogatjuk. :D

2011. nov. 5. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!