Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdésnek egy használt kenguru...

Kezdésnek egy használt kenguru? Ha bírja a gyerek jöhet a mei tai vagy hasonlók?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról, ha az ember lánya úgy gondolja kipróbálni (majdan), hogy a gyerkőce szereti-e/bírja-e a kengurut, ha egy használtat vesz 2-3000ért (chicco go) és ha tetszik a gyereknek, akkor a kendő is valószínűleg fog...a többség úgyis azt ajánlja inkább, nem? Vélemény?
2011. nov. 5. 11:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bevallom, fogalmam sincs, hogy milyen lehet ez.

A gremeséhez képest ennek nagyon dundik a vállpántjai és nagyon magas a fejrésze. Meg a gremesének teljesen más az alakja. Jónak tűnik az anyaga ennek, de az alakja tényleg tök más.

Nézd csak, hasonlítsd ehhez:

[link]


Szóval nem merek véleményt alkotni, igazából fel kéne próbálni. Nekem eddig csak gremesém és borám volt, azok meg tök egyformák.


De látom, sokan dicsérik ezt az eladót, akkor biztosan tényleg jó.

2011. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem gremese mei-tai-om volt. Imádtuk a babával együtt. Sokkal jobb mint a kenguru.


Használati útmutatónak ott a youtoube én is ott tanultam meg :) a csajom élvezte, mikor felpördítettem a hátamra, jókat kacarászott.

2011. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

tiszta szívvel ajánlom neked ezt az eladót most vettünk tőle ,vadi új szuper minőség,mindenki dicséri nézd csak meg!és olcsón minőségi nem használt cuccot kapsz az általad választott mintával,megmutatja hogy kell kötni,de ha postán kéred akkor is mellékel egy képekkel ,leírással teli hasznnálati utasítást

! [link]

2011. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszönöm. Még van egy kis időm a baba érkezéséig, csak informálódni szerettem volna. Örömmel venném, ha 1-2 hónap múlva (ha eszedbe jut) írnál, hogy még mindig jó-e, bevált-e a használat során. A minősége tényleg nem romlik-e (azaz nem szakad,kopik stb)

(Amúgy én is ezt, meg pár másik eladót néztem)

2011. nov. 7. 07:53
 15/15 anonim ***** válasza:

rendben visszatérek és megírom 2 hónap múlva kb neked a tapasztalataim akkor:)

könnyű szülést,és jó babázást kívánok neked előre is:))

2011. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!