Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen jelei vannak a fogzás...

Milyen jelei vannak a fogzás előkészülésének 4 hónapos korban? Olyan, mintha viszketne a babóm ínye, mindent nyal és szájába vesz. Milyen az, amikor viszket nekik az íny?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 12:37
 1/3 Manió ***** válasza:
Az én babám 3,5hónapos, és már rajta is látszanak a fogzás tünetei. Nyáladzás, mindent a szájába vesz, erőteljesen rágcsálja az öklét, és mikor elkezd inni cumisüvegből mindig sírdogál előtte. Szerintem ez az.
2009. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,mi is 4 hósak vagyunk,már mi is elkezdtük a fogzást,alul látszanak a fogcsírák,de megdagadva még nincs az inye,mi szopi után még odaadjuk a lefejt tejcit cumisüvegből,szopi tán mindig huzogatja a cumit az inyén,ugy látom ez jót tesz neki.Én vettem neki MEM fogzást segítő nyuszit,élvezettel harabdálj az ujjam benne,és én még tudom neki maszírozni az inyét is,ezt szereti.
2009. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hol nézhetném meg azt a nyuszirágókát a neten? nem találtam meg...
2009. máj. 7. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!