Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vinnétek (vittétek) fodrászhoz?

Vinnétek (vittétek) fodrászhoz?

Figyelt kérdés
Kisfiam nagyon sok hajjal született, és sok megmaradt, most 7 hónapos és lassan a szemébe lóg, de nem akarom elöl szimplán egyenesre vágni, elgondolva, kicsit béna lenne :(, fodrászhoz túlzásnak tartom vinni. [link] Itt olvastam hogy hajnyíró gépet javasolnak. Szerintetek?
2010. jún. 30. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne túlzás?

Én is vittem a fiamat az egy éves szülinapja előtt, mert a nyakába lógott a haj, a fodrászom simáán lenyírta. aztán évekig hozzá hordtam.

Most 10 éves, ugyanúgy jár fodrászhoz, csak most már az apjáéhoz az apjával (bár múltkor már egyedül ment)

Egyetlen egyszer nyírtam le a haját géppel-2 és fél évesen- borzaszóan nézett ki, foltos lett.

Soha többet.

2010. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Általában a kisgyerekek jobban szokták tűrni a fodrászt mint a hajnyírót :)

Tapasztalat. De azért megpróbálkozhatsz vele.

2010. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő.Az egyik fiamat még 6 évesen is alig lehetett elimádkozni a fodrászhoz, a másik pici kora óta tűri a hajvágógépet.Nagyon egyszerű különben,csak beállítod a hosszt és hajrá.
2010. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én hajnyíró párti vagyok, a fiam tíz hónapos, és már háromszor levágtam a haját.A Keresztfiamnak is többször levágtam már, ő 16 hónapos.Ők szerencsére bírják,nyugodtan ülnek, bár sietni kell, mert ha sokáig pepecselek,megunják.Nem tudom, ha lányom lenne,hogy oldanám meg,akkor csak ollóval.
2010. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És hajnyíróval próbáltok fazont igazítani, vagy csak beállítjátok a méretet és kész?
2010. jún. 30. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Két fiam van, mindkettőnek én nyírom itthon a haját. Van hajnyírónk, bár egyik sem szereti, de kibírják azt az 5 percet, mert kb. annyi ideig tart.

Úgy csinálom, hogy beleállítom a kádba a gyerkőcöt, pelenkával betakarom hogy ne ragadjon rá annyi haj. Aztán lenyírom a haját. Általában 9 mm-re, alul körbe pedig 6 mm-re. Néha ollóval kiigazítom. Általában megdicsérik, hogy jó a frizurájuk, még egy fodrász is csodálta.

2010. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15 hónapos lányomnak levágtam a frufruját hát...:))))

Apától azóta is hallgatom, hogy milyen hülye haja lett a gyereknek, inkább vittem volna fodrászhoz.

2010. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12.36-os vagyok, én kilenc miliméterre állítom a gépet,aztán dúrom lefele.Nem lesz foltos,mert többször végigmegyek rajta.Utána gyorsan leöblítem a zuhany alatt,bár azért nincs odáig.
2010. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kisfiamnak hajnyíróval vágtam le a haját. Fazonra nem vállalkoznék:) Beállítottam a legnagyobbra és mehet. Nagyon szépen tűrte.14 hós volt.
2010. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!