Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vicces, vagy netalán...

Milyen vicces, vagy netalán veszélyes dolgot csináltatok az éjszakázásokból kifolyólag?

Figyelt kérdés
Az én fiam cicin alszik el, és éjjel vissza is. Régen úgy szoktam, hogy, ha felkelt, átmentem hozzá a szobájába, ott van egy nagy ágy, oda befeküdtünk. Ha bírtam, megvártam míg visszaalszik, ha nem, ott aludtam. Így sokszor arra riadtam fel, hogy nem tudom hol vagyok, ki fekszik mellettem, hol a gyerek. Egyszer így felébredtem éjjel, és megint csak nem tudtam most melyik szobában vagyok. Elkezdtem tapogatózni, hogy hol a fiam. Valami puhát megfogtam. Mondom, mi ez. A fütyije? De hogy? Levette a pizsamát? Mit csinált? Már indultam, hogy felkapcsolom a villanyt, mikor a férjem megkérdezte, hogy mi bajom van. Merthogy őt tapogattam. Még reggel is úgy nézett rám, mint akinek elmentek otthonról. :)(az persze nem jutott eszembe, hogy akkor a pelust is le kellett volna vetnie)
2011. nov. 6. 20:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az én történetem - számomra - inkább ijesztő (veszélyes), mint vicces:


Eleinte rosszul volt beállítva a légzésfigyelő, és mindig riasztott (napi 4-5 alkalommal).

Egyik éjjel riasztott, párom szólt - ugyanis én nem hallottam, olyan mélyen aludtam és még akkor sem fogtam fel, hogy mi az...

2011. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik alkalommal,éjjel hulla fáradtan az ásványvizes üveg kupakját próbáltam a cumis üvegre csavarni.Nem a fiúnkkal,de a vele kapcsolatos kimerültség miatt,amikor egyik vacsi után kivittem a maradékom a kutyának,elsétáltam a nagy kukához és beledobtam az üres tányért..:-)
2011. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
jókat nevettem:)nekem még nem volt ennyire durva helyzet,hogy így ne tudjak dolgokat sajnos nagyon éberen alszom mindig...olyan persze nekem is volt már,hogy a fiamat a hasamon szoktam elaltatni mert hasfájós és ő már rég a kiságyában aludt mikor én egy kispárnát felvéve elkezdtem ringatni a hasamon:)nem tudom mit hittem...meg a tápszerét éjszaka szénsavas ásványvízből készítettem el de időben észrevettem hogy bugyborékol:)
2011. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!