Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vicces, vagy netalán...

Milyen vicces, vagy netalán veszélyes dolgot csináltatok az éjszakázásokból kifolyólag?

Figyelt kérdés
Az én fiam cicin alszik el, és éjjel vissza is. Régen úgy szoktam, hogy, ha felkelt, átmentem hozzá a szobájába, ott van egy nagy ágy, oda befeküdtünk. Ha bírtam, megvártam míg visszaalszik, ha nem, ott aludtam. Így sokszor arra riadtam fel, hogy nem tudom hol vagyok, ki fekszik mellettem, hol a gyerek. Egyszer így felébredtem éjjel, és megint csak nem tudtam most melyik szobában vagyok. Elkezdtem tapogatózni, hogy hol a fiam. Valami puhát megfogtam. Mondom, mi ez. A fütyije? De hogy? Levette a pizsamát? Mit csinált? Már indultam, hogy felkapcsolom a villanyt, mikor a férjem megkérdezte, hogy mi bajom van. Merthogy őt tapogattam. Még reggel is úgy nézett rám, mint akinek elmentek otthonról. :)(az persze nem jutott eszembe, hogy akkor a pelust is le kellett volna vetnie)
2011. nov. 6. 20:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát csajok...a könnyem folyik úgy röhögök!!!!



Egyik éjjel azt álmodtam,hogy én alszok és a fiam sír a szobájában!Alig tudtam felkelni olyan fáradt voltam és hát neki mentem az ajtófélfának!....

A baj csak az volt,hogy ez nem álom volt hanem maga a valóság és abból jöttem rá,hogy reggel egy nagy kék púp éktelenkedik a homlokomon!

A szemfogai jönnek a fiamnak és nagyon hulla vagyok,sokszor mikor éjjel kelni kell hozzá olyan mintha még egy másik dimenzióban lennék!



Még írjatok anyucik,nevessünk!

2011. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Párom ruháit kivasaltam este és kikészítettem neki. Mondtam is neki, hogy a ruháit be tettem a nappaliba, majd reggel ott megtalálja. De aztán egész éjjel fent voltam szinte a kislányom miatt, és már nem emlékszem rá, hogy hogyan történt, de a párom ruháit eltettem a szekrénybe, és odakészítettem neki a lányunk kisruháit.

Reggel mondta a férjem, hogy nem tudta, hogy a rugdalózó vagy a babatunika állt volna-e neki jobban. :)


De a férjem is alkotott már párszor. Volt, hogy éjjel arra keltem, hogy simogat, felnéztem és kérdeztem mi a helyzet így hajnali 4-kor? Mire mondta, hogy kikapcsoltam-e a tv-t, nehogy sokáig nézze a gyerek és nehogy ne tudjon időben suliba menni.

Ekkor jöttem rá, hogy a férjem tulajdonképpen álmában beszél, mert a kislányunk ekkor még csak 7 hónapos volt.


Szerencsére veszélyes dolgot még nem csinált egyikünk sem, de néha úgy érzem, hogy zombik és ufók vagyunk egyben.

2011. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan azt hinném, hogy ezek nem is történhetnek meg, de mióta anya vagyok és éjszakázok, azóta rájöttem az embernél nincs hülyébb. :)

Simán kihagy nekem is agyam, azt sem tudom hol vagyok, néha járkálok az egyik szobából a másikba és fogalmam sincs mit akartam. A fáradság nagy úr...

Jókat nevettem, köszi!

2011. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt másfél hónap, amikor a fiam 5x-6x felsírt egy éjszaka és az utolsó napok egyik reggelén mikróban felmelegítettem a cumisüvegben lévő vizet a tápszerhez, majd feltéptem egy 3in1 kávét és beleöntöttem. Fogtam egy kiskanalat aprólékosan összekevertem, rácsavartam a cumit és indultam megetetni a fiam miközben azon morfondíroztam, hogy vajon miért van fura színe a tápszernek, mintha nem ilyen szokott lenni. :) Még időben leesett! :)
2011. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Jaj, de jót nevettem. Mééééég!!!
2011. nov. 6. 22:31
 16/23 anonim ***** válasza:

Első gyereknél felkelt a férjem és kérdezi hogy hol a gyerek én meg elkezdtem keresni és becsapott mert az ágyában aludt.

Második gyereknél pár hete felugrok és keresem a gyereket és rájövök hogy a szobájában van és alszik.

2011. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok aki tápszerből készítette a szendvicset :)

nekem mostanában a férjem és a nagyobbik fiam holtkoros...

van hogy arra ébredek a fiam sétál a szobába és megy játszani, közben beszélget :D de volt hogy fel ült az ágyban és ülve aludt 3 éves amúgy, ilyenkor olyan jót nevetek rajta édes :)


a férjem is van hogy fel ébreszt hogy kikapcsoltad a tv-ét,meg hogy kapcsoljam le a lámpát :D


ezek is olyan jók csak nem akkor mikor felébreszt persze reggel meg nem hiszi el

2011. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

kicsi volt a fiam, talán 1,5 hónapos lehetett mikor már zombi voltam a 1,5-2 óránkénti etetéstől. férjem meggyőzött, hogy vegyünk egy doboz tápszert, próbáljuk ki, hogy ha jól lakik alszik-e.

késő este kicsoszogtunk a konyhába, én olvastam a dobozt férjem csinálta. felforralt 150ml vizet, lehűtötte, majd a 2/3-át beleöntötte a cumisüvegbe, beletette az 5 kanál tápit, rá a cumit és mentünk a fiunkhoz. az első falatot ki is köpte és nem volt hajlandó a szájába venni a cumit. majd pohárból próbálkoztunk, úgy is kiköpte, majd kiskanállal aztán feladtuk.

másnap tettem el a dobozt mikor olvastam az utolsó sort, hogy rázzuk fel és tegyük bele az 1/3 vizet is :D

még jó, hogy így nem kellett neki :)



a cumis sztori nagyon jó volt, még mindig fel-fel nevetek, annyira előttem van :D

2011. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég még a mi ágyunkban szoptattam éjjel a lányomat. Éjszaka is büfiztetem 20 percet és ilyenkor félig ülésből egyre lejjebb csúsztam, míg a végén már feküdtem, mellkasomon a lányom. Persze soha nem aludtam el így és mindig visszatettem az ágyába, de éjjel többször ébredtem arra, hogy hová került rólam a gyerek, csak nem legurult a földre? Nem emlékeztem, hogy leraktam már.
2011. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom kiment egyik éjjel,majd visszajött és rémülten azt mondta,hogy drágám nincs a babakocsiban a gyerek!!


egy másik éjjel fogta a köztünk levő kispárnáját megpuszilta és betakargatta...azt hitte a gyerek az..hát én úgy röhögtem...:)

2011. nov. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!