Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos kisfiam újabban...

4,5 hónapos kisfiam újabban az esti evés és büfi után elalszik, de kb. fél óra - óra alvás után újra felébred, és nagyon nehezen alszik vissza. Sír, nyöszörög, nyűgösködik, látszik rajta hogy fáradt és aludna de nem tud. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Már próbáltam mindent: ha karba veszem, vagy nem alszik el, mert engem néz, vagy ha elalszik, akkor felébred ahogy visszateszem az ágyba. Legjobban az segít, ha az ágy mellett állok, és simogatom a kis fejecskéjét, de akkor is nagyon sokára alszik vissza, és közben sírdogál, nyöszörög. Éhesnek biztos nem éhes, mert próbáltam ilyenkor újra enni adni neki (tápszeres), de nem fogadta el.
2009. jan. 17. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk is régóta ugyanez van. Teljesen mindegy, hogy aludt-e még estefele, vagy nem, hogy mikor teszem le aludni 20-kor vagy 22-kor, fél óra alvás után felébred, és nehezen alszik vissza. Én ilyenkor fel szoktam venne, és foglalkoztatom, elfárad, és akkor jobban visszaalszik. Néha bejön a cicire rakás, és visszaalszik, de akkor még legalább 5X felsírja magát...

Én sem jöttem rá, mitől van, pedig már 7 hónaposak vagyunk..

Türelem, és próbáld valami konkrétra szoktatni, egy dalra pl.

2009. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!