Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik el ringatássa...

Miért nem alszik el ringatással mint eddig?

Figyelt kérdés
15 hetes babám nem alszik napközbe csak ha cicit adok neki,és este is ugyanez a probléma.Ezt kb 3 napja csinálja.eddig ringatással is elaludt.Nem tudom engedjem hogy cicizzen vagy ne, mert leszoktatni nehéz lesz.Ráadásul majdnem éjfél van mikor elalszik, ettől is kezdek kikészülni.Nem tudom mit tegyek
2011. nov. 8. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
15 hetes babánál még korai a cici leszoktatásáról beszélni!Nyugodtan cicisztest, ha ezt igényli.Így Ő is nyugodtabb lesz és Te is előbb pihenhetsz le!
2011. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eleget szopizik este? Ha késő este is szopizik,akkor nem tudod majd leszoktatni róla.
2011. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy cicit kér és nem kell ringatni.:)Kisfiam 8 hónaposan szokott le a ringatásról /már alig bírtam/ és rászokott a cicizésre :)Most 10 hónapos és cicivel alszik és azzal ébred.
2011. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

te tényleg úgy érzed, hogy a cicin altatás rosszabb mint a ringatás? én direkt cicin altattam, nehogy ringatnom kelljen, jó kibírtam volna, na de kényelmesebb feküdni miközben cicizik :)

amikor már nem kérte a cicit (10 hónapos volt) csak a kiságyába beraktam és magától elaludt :)

na meg téényleg 15 hetesen még messze vagytok az elválasztástól, de én a helyedben örülnék :)

2011. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 2,5 hónapos volt amikor megettetem, felvettem büfiztetni, majd altatni akartam ringatással, de ő csak ordított. Na mondom akkor leteszem a kiságyba aztán majd kiderül mi lesz. Odaadtam neki a pelenkáját, cumiját és ő becsukta egyből a szemét. Azóta is így megy az altatás. És jobb így, mert volt, hogy 1 óráig ringatam.
2011. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik jobb ezért kérdeztem első csemete.Akkor hagyom hagy cicizzen. Ringatni nehezebb mert nem találja a helyét és csak nyöszög ficereg, sír.
2011. nov. 9. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!