Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babám nem hajlandó...

11 hónapos babám nem hajlandó tápszert inni (anyatejem már 2 hónapos kora óta nincs), de a védőnő (és az orvos is) azt mondja, hogy abban olyan tápanyagok vannak, ami másban nincs. A tömény dolgokat szívesen eszi. Mit javasoltok, hogyan etessem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 10:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A Nesqic-et már próbáltam. Az nem jött be. A macikávét nem tudom, milyen, majd megpróbálom.

Egyébként az én kisfiamnak a gyümölcslé sem jött be. Különleges izlése van :-)

2009. máj. 21. 09:04
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor add neki a tápit, mikor már elaludni készül. Az enyém most ezt csinálja. Kora reggel még elfogadja, nemrég uzsira is azt evett, de igy éberen nem fogadja el egy hete, tejpépet eszik helyette. Este mikor fürdés után az etetőszékbe teszem, ott sem iszik belőle egy kortyot sem, de mikor felviszem az ágyába, egy két perc és már fordulna hasra aludni, akkor dugom a szájába, igy elalváskor 200-at lehúz! A kis variálós mindenüket:)))
2009. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!