Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinézetre, külsőre olyan lett...

Kinézetre, külsőre olyan lett a gyermeked, kisbabád mint amilyennek elképzelted amikor még a pocakodban volt?

Figyelt kérdés

Ha terhes kismamákkal akik nagyon jól tudnak rajzolni lerajzoltatnánk, hogy szerintük, hogy fog kinézni a születendő kisbabájuk arca, szeme, mindene, akkor elképzelhető, hogy egy az egyben annak a babának az arcát rajzolnák le akit a szívük alatt hordanak?

Tehát amit egy anyuka elképzel, hogy milyen lesz a baba, az tényleg olyan lesz?

Lehet, hogy van az anyáknak egy ilyen képességük, hogy meg tudják mondani, hogy milyen lesz a baba?

Neked olyan lett a babád mint amilyennek fejben elképzelted vagy teljesen más lett mint gondoltad?


2011. nov. 9. 12:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én sokszor elképzeltem..de nem konkrét arcocskát,hanem h szeretném ha nagy haja lenne és barna a szeme..stb.

Sokszor megcsodáltam bepanten reklám babáját,ahol egy hatalmas hajú babát tartanak a "szülők" a tenyerükben:))

És hát minden vágyamat felülmúlta..a kórházban csodájára jártak a hatalmas fekete haja miatt,és gyönyörű kis pofija miatt,jah és kislány ,mert titokban kislányt szerettem volna,nem mintha kisfiúanak nem örültem volna:)

Van olyan sima uh-os kép amin teljesen olyan a sziluettje,amilyennek született.

Szerencsés és büszke anyuka vagyok minden tekintetben:)

2011. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
én nem gondoltam h milyen lesz.csak annyit szerettem volna h hosszu fekete hajjal szülessen meg.ez így is történt de az h ilyen GYÖNYÖRŰ lesz még legmerészebb álmomban sem gondoltam.és bíztam benne h a doki jól látta végig h kislány és az is bejött:)
2011. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
én sem képzeltem el, hogy konkrétan milyen lesz majd, de mikor meglett őt láttam a világon a legszebbnek, és azóta is :). Most még azt nem tudom elképzelni, hogy ha lesz egy másik azt is ugyanígy fogom szeretni. Pedig biztosan.
2011. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Konkrétan én sem képzeltem el, csak a hajszínt gondoltam valamiért biztosan világosnak, és a szeme színét is világosra tippeltem, mivel nekem világosbarna, apukának zöldeskék - ehhez képest született egy gyönyörű acélkékszemű, szinte fekete hajú kislányom :) sosem feledem az első pillanatot mikor a pocimra tették, azok a kicsi kezecskék , pici buksi, és sűrű fekete haj :) :) :)
2011. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A színeit képzeltem el, és azt hogy milyennek nem tudnám elképzelni (arcforma, haj, stb.) - és 100%-ig bejött, pontosan olyan, amilyennek elképzeltem.:)))


A 4D-s képekre inkább csak az arckifejezésekben hasonlít, az egyiken olyan csibészesen vigyorgott, pont ilyen csibész kisfiú most 7 hónaposan is.:)

2011. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam teljesen elképzelni, de ilyen gyönyörűt úgysem tudtam volna...iszonyat cuki kis pofija van, hatalmas kék szemei és hosszú sötét szempillái, sok-sok világosbarna haja, hibátlan bőre, csöpp kis csücsöri szája, picike orra...csodaszép baba!
2011. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem nem lett olyan biztos voltam benne h fekete gondor haja lesz de olyan lett mint az enyem egyenes barna. amikor elkepzeltem a csaladom legszebb "darabkait" probaltam osszerakni, h milyen jo lenne ha olyan szemet, stb "kapna". O nem olyan lett de a valosag sokkal szebb, reggel ha koran felebredek nem tudok betelni az alvo arcocskajaval.
2011. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 xStefix ***** válasza:

Nem képzeltem arcot, csak vártam, hogy meglássuk. Kis manóarca volt és hatalmas szemei. Most nem hencegésből, de a csecsemősöknek ő volt a kedvencük, mert olyan kis cuki volt, ők mondták. De tényleg, szerintem is volt néhány baba, akik szegénykék olyan kis csúnyácskák voltak... bár ugye mindenkinek a magáé a legszebb.

Egyébként meg tiszta apja, csak lányban, aminek külön örülök, mert az apja jobb pasi, mint én nő. :) Szép kislány és sokszor dicsérik is, ha megyünk az utcán. És pont olyan hisztigép is. :)

2011. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szívesen megnézném mindenki babáját...olyan jó olvasni ahogyan írtok..!

persze anyukák vagyunk és mindenkinek a maga babája a legszebb...de tényleg vannak olyan babók is akik nem olyan szépek..de miből lesz a cserebogár???:) mire felnőnek olyan sokat változnak

Lehet,hogy egy kevésbé szép babából angyali lesz nagyobb korában és fordítva...

Mindenkinek gratulálok a babájához igy láttatlanban is!

De nagyon sok kedves anyuka is van itt és tuti,hogy nagyon szépek is vagytok...mert hát valakire kellett "ütni" annak a bébinek...na jó esetleg apára:DDD

az sem gond ha miattuk sem kell szégyenkeznünk ugye:DDD

Az én leánykám is "apjalánya"...szépek mind a ketten...:)

Nem is tudom melyiküket féltsem jobban..:DDD

2011. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani,hogy 100%-osan olyan lett amilyennek elképzeltem. az utolsó porcikája is. szöszi pihés formás fejecske, nagy kék szemek, és a pofija az szakasztott olyan amilyennek vártam. számomra a világ legszebb kislánya.
2011. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!