Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelted már? Nálad nem...

Elképzelted már? Nálad nem így van?

Figyelt kérdés
Ez egy hülye kérdés de érdekel mások tapasztalatai!Téma:egy szobában a gyerekkel.Van olyan aki egy szobában van a férjével és a kicsivel?Nem okoz gondot?szex?magánélet?nem érzitek úgy hogy mindig a gyerek a gyerek és a gyerek?hogy jut idő magatokra?Vagy amikor gyerek van,akkor már nem igénylitek úgy hogy kettesben legyetek?
2010. nov. 24. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem ebből a megfontolásból (szex) altattam külön a lányomat első perctől kezdve.

Az volt a véleményem,hogy nyugodtabban alszik ő is ha egyedül van és mi is. Továbbbá,szerettem volna arra tanítani,hogy ha sír,akkor én mindig ott leszek neki,de aludni mindenkinek a maga szobájában kell.


Sógornőm fia lassan 4 éves,de nemhogy nem tudják kiszoktatni a gyereket a hálószobájukból,hanem már az ő ágyukban hajlandó csak aludni,és így apuka meg egy másik üres szobában alszik,külön mindkettejüktől.


Az tény,hogy a szex sem ment volna nekem ha van még valaki a szobában,még akkor is ha csak egy pici baba,de ez akkor abszolút nem volt szempont.

2010. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baba születése után is foglalkoztunk egymással.

Kell is, különben tönkremegy a házasság.

Kb. fél éves koráig velünk aludt egy szobában, de ha együtt akartunk lenni, kimentünk a nappaliba vagy a du. alvás alatt kinn aludt a fiúnk a járókába.

Én nehezen bízom másra, de néha átjön Anyukám, és akkor elmegyünk kettesben moziba vagy vacsorázni.

Természetes, hogy ilyenkor szinte minden a gyerekről szól, de időt kell szakítani egymásra is. Hisz attól, hogy szülők vagyunk, még nő és férfi is.

2010. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
persze,egyértelmű hogy a gyerek születése után nem szabad elhanyagolni egymást.kérdésem elsősorban nem a szex miatt fogalmazódott meg,hanem hogy a pár magánélete mint nő és férfi (nem szex téren) háttérbe szorul-e mert ott a szobában a kicsi is?
2010. nov. 24. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:
az enyém két hós és egy ágyban alszunk, de van kiságy is. ha a kiságyban alszik akkor csendben vagyunk, ha az ágyban akkor keresünk más helyet a lakásban. egy szobás úgyhogy nem tudjuk külön rakni
2010. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!