Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha labujhegyen all? 8hos

Baj ha labujhegyen all? 8hos

Figyelt kérdés
egy hete all fel asztalba felhuzva,de labujhegyen all.ez csak ido kerdese,vagy valami baj van?
2009. máj. 8. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ez természetes kezdetben. Idővel majd megtanulja használni az egész talpát. Az én lányom is így kezdte egy hónapja, és most már teli talppal lépeget az ágy mentén.
2009. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszike megnyugtattal.es meg annyi,hogy meg a labujjai be hajlitja.ez is normalis?
2009. máj. 8. 15:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Én volt, h' nem bírtam nézni, mert a visszahajlított lábujjin imbolygott. Csodáltam, h' nem fáj neki. De hamar rájött, h' kényelmesebb kinyújtva :D
2009. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen en is csodalom,hogy nem faj neki;))akkor remelem hamar rajon;))koszike nagyon
2009. máj. 8. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
az én fiam 9 hónapos, most kezdett el ő is bútorokba kapaszkodva ácsorogni, és többnyire ő is lábujjhegyen. Szerintem ez normális (valaki már pár hete kérdezte ezt ugyanitt, arra a kérdésre nagyon megnyugtató válaszok jöttek). Boldog babázást:)!
2009. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom normális,bár nekem első perctől(6hós korától)a talpán áll.És lépeget.De sztem semmi baja nem lesz,rájön majd,hogy jobb neki normálisan.10hós baba mamája
2009. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszike.utananeztem,es azt irjak,hogy normalis.kesobb lenne baj.koszikemindenkine
2009. máj. 9. 03:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!