Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok róla, hogy a...

Hallottatok róla, hogy a Pingvin/Panda patikákban (ország dél-keleti részében vannak) 299 a 72 db-os Neogranormonos törlőkendő?

Figyelt kérdés
Jó ez a fajta? Még nincs meg a bébi, de ha jó, betáraznék belőle.
2010. máj. 14. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk szimpatika van és ott 275 volt. Vettem belőle, de én nem szeretem, túl kemény és durva. Sokkal jobb már akkor a tesco-s is ennél. Sőt, szerintem az ez egyik legjobb.

+

+,+

+,+

,

++

2010. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, ezt az egyik lányom csinálta (mármint a plusz jeleket)
2010. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok patikában szokott 300 forint körül lenni, múltkor én is vettem 300 valamennyiért Bp-en, (Kispesten)


[link]

2010. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

utolaó

Szerintem jó, vegyél belőle.

2010. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy mi drágábban vesszük, de mi csak ezt használjuk.

Nagyon szeretem, nincs olyan erős, mű illata, így tényleg bátran törlöm a babám kezét, esetleg arcát is vele.

Ami negatívum talán annyi, hogy a teteje nem eléggé nedves, de én mindig fejjel lefelé fordítom.

Ez tényleg nagyon jó árban van, és ez nem egy utolsó szempont.

Mi 6 hetesek vagyunk, minden pelusunk kakis, úgyhogy egy törlőkendő gyár nem lenne nekünk elég.

2010. máj. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
De ha megszületik a babád , jelentkezel a DM.es bababónuszba, akkor ott is sok akció van, sok minen olcsóbb, mit a tescóban és társaiban.
2010. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Az egyik legjobb fajta törlőkendő. Most én is veszek belőle vagy 10-20 csomaggal.
2010. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
57%

Azt nem tudom, hogy a törlőkendő milyen, de abban biztos vagyok, hogy felületi sérülésekre, a babapopsi kipirosodására a lehető legjobb a neogranormon. Persze mindenki más, lehet, hogy a te babádnak nem ez fog beválni, de Édesanyám hálaimákat rebeg azóta is, hogy milyen hamar eltüntette és milyen jól megnyugtatta a bőrömet még a fogzáskor is, amikor aztán nagyon ki tud pirosodni a kakitól a babapopsi.

Az a helyzet, hogy a mai napig használom sebekre, ha elvágom a kezem, leégek, elvakarok egy szúnyogcsípés, stb. és tényleg használ. Nem tudom, láttad-e a Bazi nagy görög lagzit, amiben a lány apja mindenre ablaktisztítót rakott. Na nekünk a neogranormon a család "ablaktisztítója" :D

A lényeg csak annyi, hogy ha mégsem vennél neogranormon törlőkendőt, mert esetleg durva, mint hogy az első hozzászóló írta, a kenőcsöt mindenképpen ajánlom!! :)

2010. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A kenőcsöt én is ajánlom, viszont nekem tényleg durva. Én babapopsitörlőt használok a smink lemosására is, így már a babáim születése előtt teszteltem őket, ezért mondom azt, hogy tényleg kemény és durva. A babylove-s (DM-s) és a tesco-s az egyik legpuhább és ezek jó nedvesek is. A Huggies-os is jó, mert vastag, viszont nekem az túl vizes, nincs benne annyi olaj. (ennek szinte egyáltalán nincs illata). És amit nemrég kipróbáltunk és még jó, hogy csak egyet vettünk: a baby bruin, nagyon olcsó és nagyon rossz. Szörnyű, már alig várom, hogy elfogyjon, persze az ilyenek meg alig akarnak.
2010. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Ezt én is hallottam már, hogy fejjel lefelé kell tenni, és a tetején is nedves lesz. Amúgy a múltkor vettem egy Bo-gi nevezetűt, zöld zacsis. Az vastag is, és nem száraz. Abból 80 db 330 volt. Igazából amiatt vagyok tanácstalan, hogy sokan azt mondják, hogy újszülöttnek meg kell venni a legjobbat. De viszont tapasztaltam, hogy nem mindig a márkás a legjobb. Szóval dilemmázok tovább.
2010. máj. 14. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!