Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébitaxi! Segítenél?

Bébitaxi! Segítenél?

Figyelt kérdés
Kinéztem a fiamnak egy bébitaxit a helyi játékosban, de az a gondom vele, hogy a hátul az alja nincs lekerekítve, így ha rátámaszkodik, akkor karcolja a padlót. Mivel itt csak ez az egy játékos van, interneten szeretnék rendelni, de félek kifogok egy ugyanilyet. Nektek milyen van, aminek hátul az alja le van kerekítve? Remélem érthetően körülírtam.
2011. nov. 12. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mire gondolsz. Nekünk van egy "Dórás babataxi". Hátul van ilyen fékszerű, amire sztem gondolsz:)olyan fordított lapátszerű, sztem nincs kerekítve:) Kislányom még nem száguldozik vele annyira, de azért megy, meg félig szőnyeg, félig padló van, lehet azért nem érzékeltem még a parkettakarcolást.
2011. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!