Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csőrös pohár mikortól és milyet?

Csőrös pohár mikortól és milyet?

Figyelt kérdés
Mennyi idős kortól próbáltátok a babát csőrös pohárból itatni, s milyen márka, fajta jött be?
2011. nov. 14. 08:59
 1/5 anonim válasza:
Kisfiam 9 hónapos korától ivott csőrös üvegből. Tupfer cumisüveg volt, de volt hozzá műanyag csőrös rész is, mi sokáig azt használtuk.
2011. nov. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia mi 4 hósan kezdtük csörös pohárral,szopizott,és nem akartam cumisüvegeztetni,mi a Mam-ost használjuk még mindíg,10hósak vagyunk!
2011. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos korától a Mam itatópoharat használjuk, illetve a Jana 2 dl sportkupakos üveget. Most 8 hónapos.
2011. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

6 hósan próbáltuk először Dm Babylove üveggel (Nüby szélesfejű szilikonos).Nem tudott még belőle inni, nem jött rá a technikára aztán rájöttem, hogy túl nagy a feje és nyomja az orrát.

8 hósan vettem a Rossmannban Babydreamet(szintén Nüby, keskenyebb fejű de ugyanúgy szilikonos) és kb 2 másodperc alatt rájött és ivott is belőle.Vettem egy másikat is, azzal váltogattuk, innivalót csak ezekből kapott.

Most elsején lett 10 hós, elővettem a régi szélesfejűt, mostmár ezzel sincs gondja, nem nyomja az orrát.Vettem ebből is egy váltást.

Meggyőződésem, hogy ha 6 hósan a keskeny fejűt veszem neki, akkor onnantól inna itatópohárból.

Amúgy nagyon szeretem ezeket a poharakat, könnyen tisztíthatóak és nem csöpögnek egyáltalán.

Holnap kipróbálom, hogy a reggeli tápszert megissza-e belőle, mert akkor megszabadulnánk a cumisüvegektől is.

10,5 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 hónapos kora óta folyamatosan próbálom. Most 8,5 hónapos, úgy iszik az Aventes csőrösből, hogy nincs benne a szelep. :)

Szóval neki sok meló volt vele, hogy szívni kellett. Most már kezd ügyes lenni, nem mindig lesz vizes a hasáig. :D

2011. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!