Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csapkod engem a 10hónapo...

Miért csapkod engem a 10hónapos babám, az rendben hogy a játékait csapkodja de engem miért, hiába szolok rá csak kinevet!! Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak a "Nem szabad!"-ra egy jó széles vigyor a válasza, akármilyen szigorú tekintettel adom elő.(Bár nagyon szigorúan nem tudok rá nézni, mert egy angyal nincs olyan szép mint ő :) ).

Engem akkor szokott csapkodni, mikor felveszem, akkor a cicijeimet üti, de ez csak játék nála szerintem.

BNem aggasztom rajta magam, el fogja hagyni előbb-utóbb.

10,5 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont ugyan ez van nálunk, már vagy 2 hónapja.Jön és ütöget.Játékot, ágyat, kutyát, macskát.És hiába mondom, hogy nem szabad, csak kiröhög.

Nekem azt mondták, hogy inkább tanítsam meg a simogatásra.Tulajdonképpen kapjam el a kezét és mikor ütni akar, akkor valahogy próbáljam meg simogatásra késztetni.

Hááát még nem próbáltam, de már nagyon elegem van!

2011. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én picim is ütött, sőt tépte a hajam kacagva. 15 hós és már nem csinálja.
2011. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és nevetni vele meg végképp nem szabad, mert ismerek olyan családot, ahol mindig örültek mikor a kis lurkó rugdosódott.Nevettek rajta.

De mikor már nekifutásból rúgott mindenkit ha kell ha nem, az már nem volt olyan vicces.És nem nagyon tudták leállítani, addig amíg valaki le nem kevert neki egyet.

2. voltam

2011. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert még csak 10 hónapos. El fog múlni nála ahogy fejlődik.
2011. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is 10 hós,és engem is csapkod,karmol,ha rászólok vagy ráütök a kezére,én is csak egy nagy vigyort kapok!

Állítólag kinövik! :)

2011. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!