Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 5 hónapos kislányom,...

Van egy 5 hónapos kislányom, de nem tudok vele játszani. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kellene vele játszanom, bohóckodnom neki, de nem megy. Rettentő fárasztónak találom amikor vele kell foglalkoznom. Nem szórakoztat, untat.
2011. nov. 16. 17:54
1 2 3 4
 31/34 betta55 ***** válasza:
Az én férje is dolgozik és hat után ér haza,mégis besegít :-))Nálunk is ez a játékozás fél hónapja rendszeres,addig hasfájós volt és igen kemény időszak volt az!Én akkor néztem úgy ki mint egy holdkorós! :-))
2011. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Enyém is bukik még mindig nagyon sokat, ezért ül:-) De nagyjából mi is ezt csináljuk annyi különbséggel, hogy az enyém kb másfél órát bír kaja után ébren lenni aztán aludni megy. (viszem) De nagyjából én is hóchóc katonázom neki, meg még 1-2 mondókát átköltök, mert persze egy sem megy fejből. Aztán kicsit "megkínzom" az olyan játék, hogy lassan közelítek felé, kicsit morogva, aztán elkapom a karját oldaéra fordítom, és "megharapdálom" az oldalát, sikongatni szokott annyira szereti...na mindegy...szóval az alapokat én is csinálom, de nekem ha beledöglenék sem menne ez 5 órán keresztül. Megunnám. De nem baj...itt sok jót kaptam, majd jó lesz ez, illetve jobb amint már nagyobb lesz. Ma elmentünk kirándulni, és pont azt ecseteltük az apjával, hogy milyen csudajó lesz itt az erdőbe ha nagyobb lesz.

Apja sem játszós...ő még annyira sem tud mit kezdeni a gyerekkel mint én. Bár ő éjjel is dolgozik, szóval én nem is várom el tőle, hogy produkálja magát:-)

2011. nov. 19. 16:07
 33/34 betta55 ***** válasza:

Akkor nem jó a kérdés, hiszen játszol vele!:-)

Mondókákat tudsz az internetről letölteni akár mp3-ban is!An kicsim szereti még a babamasszást is,de azt 2x csináljuk egy héten.Én sem egyhúzamban játszom vele ennyit,hanem szépen beosztva!Ha nagyobb lesz a babád biztos többet fogsz te is vele játszani!Nekem ő a szórakozás és a kikapcsolódás is!

2011. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
A kérdésben is írtam, hgy játszom vele de untat, nem szórakoztat...inkább minden mást csinálnék helyette, pedig tudom, hogy fontos neki a játék. De amint leülök vele játszani egy rövid idő után elkezdek nézelődni..hm..hm..össze kellene porszívózni...hm...hm..nincs elmosogatva...hm..hm mosni kellene...hm..hm...a gyakorikérdésekre kellene írnom valami zöldséget:-)) Érted? Játszom vele, hisz össze vagyunk zárva úgymond, meg hát nyikorog is már utánam ha unja a játékait, csak unom, és azt hittem, hogy más reggeltől estig szórakoztatja a gyerekét:))
2011. nov. 19. 16:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!