Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a jó babakocsi? Mire...

Milyen a jó babakocsi? Mire kell odafigyelni a vásárláskor?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 15:13
 1/4 anonim válasza:
Mindenképpen figyelj arra oda hogy több funkciós legyen,ami azt jeleni ahogy a baba nő azt a kocsit is lehet alakítani a baba igényének! pl:Fekvőhelyzetből ülőhelyzetbe lehessen állítani alúl legyen pakolos hely legyen esővédő és két irányból is lehessen tolni a kerék pedig ne fix. legyen hanam bolygós Ezek szerintem nagyon fontosak!mert gondolom hamár veszel baba kocsit szeretnéd is kihasználni rendesen.sok sikert a vásárláshoz!:)
2009. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Na ezt a kérdést nekem is fel kellett volna tennem januárban mikor elindultunk kocsit venni. Az én választásom nem sikerült jól. Giordani 3per8. A fiam 2 hónapos már majdnem végig éri, keskeny is, nem tudja rendesen a kezeit a feje mellé tenni ha alszik. Nekem a pierre cardin ps692 nagyon tetszett csak lapra csukható és így a kis kocsinkba nem fért be:( most irigykedve nézem azokat az anyukákat akik ilyet tolnak....A másik fontos ahol veszed kérdezz rá ha valami történik a kocsival tudnak-e biztosítani a javítás idejére csere kocsit. A miénkről letörött egy műanyag ami a mózes elejét tartotta vissza vittük ,nem tartanak csere kocsit. Sok sikert a vásárláshoz.

2009. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egy bergon van...imádom. állítható támla, télíesített, ÁTFORDÍTHATÓ KAR...na nekem ez egy fontos szempont volt,5 pontos biztonsági öv, ja és olyat vegyetek ami befér az autóba...mivel nekünk kicsi a csomagtartónk, én úgy mentem b.kocsit venni, h megkértem az eladót próbáljuk be a kocsiba
2009. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is Bergon van, XSPR és imádom. Átfordítható a tolókar, bolygosítható kerék, tolókar magassága állítható, szúnyogháló, esővédő, téli lábzsák, nyári karfa ami kihajtható, háttámla dönthető, kosár nagy, maga a kocsi is tágas, széles, kényelmesen el van bennea 9hónapos kisfiam, aki 75 cm és a mai napig nem lóg ki belőle, sőt még kell néhány hónap hogy végig érje.

Egyetlen érv szólt ellene: a súlya.

Minden nap kb. 15 lépcsőn hurcolom fel és le,kidolgoztam a technikáját. örülök,hogy emellett döntöttünk.

összefoglalva: bolygókerék, átfordítható tolókar, és nagy legyen.

Remélem segítettem.

2009. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!