Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves "étrend"? Tudom sok...

1 éves "étrend"? Tudom sok ilyen kérdés volt/van, de persze most nem találok egyet sem.

Figyelt kérdés

Érdekelne, kinek mit eszik az egy éves körüli babája egy nap, kb, hogy néz ki. Nálunk reggel szopi, tízóraira rizspép+gyümölcs, ebédre főzelék, uzsi1 szopi, uzsi2 joghurt, vagy krémtúró, vagy Danonino, vacsora tápszer.

Csak 4 foga van úgyhogy nagyon darabosat nem tud, nem szeret enni, azért próbálgatom a parizeres kenyeret és hasonlókat is. Majd most fogjuk kipróbálni a tejitalokat, amit pl DM-ben lehet venni, azt pl lehetne uzsira adni? Érdekelne, hogy másnál hogy megy, akár anyatejes, akár tápszeres a kicsi. Előre is köszi,


2011. nov. 17. 18:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

huu a "zsufa" kivételével én is mindig ezeket kapom:))

Az én fiam mondjuk 3050g és 54 cm volt mikor megszületett, de apa is meg én is, sőt a nagyszülők is eléggé magasak, szóval az lenne a furcsa, ha kicsi lenne.Amúgy szerintem egyáltalán nem kövér, és biztos a Te babád sem...örülök, hogy vannak "sorstársak":)

2011. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!