Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tavaly áprilisi babák és...

Tavaly áprilisi babák és anyukái hogy vagytok? Miket csinálnak a manók?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam tavaly, április végén született. Ügyesen megy; tapsol, ha olyan típusú mondókát hall; egyszerűbb kéréseket végrehajt; igyekszik megtalálni a kanállal a száját - nem mindig sikerül:-) ; hajtja a macskát, néhány állathangot utánoz. Most hirtelen ennyi.Kedvenc játéka egy állatfarm, istállóval, mindenütt nyomkodja, ahol csak hangot kiad.
2009. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, az én fiam is április végén született, és hasonló dolgokat csinál mint a tied, meg persze minden napra tartogat valami újat.Imádom. Merre éltek?
2009. máj. 11. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Április 2-án született a kisfiam. Jár-kel, vigyorog állandóan, mindent megért amit kérek tőle és meg is csinálja. Gitározik a tojásvágón :D, puszit ad, megszeretget ha kérem, ugyanígy a plüssállataival, persze tapsol, pápzik, odaadja a borítékot a néninek a postán. Én folyamatosan próbálgatom, kérek Tőle valamit és tényleg megcsinálja. Imádom!!! A kismocijára még nem pattan fel ..
2009. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányom is áprilisi.Szépen megy,tapsol,integet,puszit ad,puszit dob,gitározik,szájharmónikázik,fütyülni próbál,kutyákat eteti fűvel és kaviccsal(de nem eszik meg:)),pakol-rámol,ad-elvesz,egyedül eszik,inni meg lusta egyedül,mindent megért,próbál öltözni-vetkőzni,tele van energiával.én pedig...jaaaj:)
2009. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!