Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kisfiúnak (6 hónapos)...

Egy kisfiúnak (6 hónapos) milyen mesehőssel díszítenéd szobáját? Micimackó vagy verdák? És miért?

Figyelt kérdés

2011. nov. 21. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Verdák, mert idősebb korában a kocsik sokkal inkább fiúsabbak, mint a Micimackó és társai.
2011. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Is-is

De most még inkább Micimackó,most még babásabb,a Verdák majd inkább nagyfiús.

2011. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Alinaaa ***** válasza:
Verdák, mert én nem szeretem A micimackót:)
2011. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Verdák.
2011. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

verdák,mert az később is jó lesz.a micimackós olyan babás,azt le kellene cserélni később

én nem mesehősöst választottam,hanem állatos falmatricát vettem a brendonban.kb 30 db volt benne és 4-5 ezer között volt.nem fotók az állatokról,hanem rajzolt képek

nagyon jól néz ki

2011. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a kettő közül kell választani inkább verdás, mert autós és hosszabb távú.

De ha lehet más alternatíva is..

Mi mindenféle járműves matricákat vettünk (repülő, verseny autó, traktor, markoló, busz stb..) és ma már ő mondja és mutatja melyik mi 2 évesen. Nagyon szereti a különböző járműveket, munkagépeket a fiam...

2011. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az még lemaradt, hogy szerintem a különböző állatok képeinek (nem mesehősök) szintén ilyen sikere lenne, amiknek mára már nem csak a nevét mondaná, hanem a hangjait is utánozná..
2011. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem. Én inkább állatokkal (zsiráf, elefánt, stb) és akkor lehet is az állatokat mutogatni neki. A Micimackó figurákért én nem vagyok oda. (de ez csak saját vélemény.)
2011. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem kiver a víz a verdáktól!

Micimackó forever!!!! :)

2011. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg egyikkel sem. Nem akarom ráerőltetni azt a babámra, amit én szeretek. Hiszen nem magamnak díszítek, hanem neki. Mi abszolút nem mesehősökkel díszítettünk éppen ezért. Majd ha lesz egyszer kedvence, akkor azt fogom felrakni a falra, legyen az bármi. Lehet, hogy a Micimackót utálni fogja.
2011. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!