Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kisbabam nagyon...

5 hetes kisbabam nagyon keveset alszik, meg volt igy valaki?

Figyelt kérdés
5 hetes a kisbabam, anayatejes, es rettenesen keveset alszik, olyan van hogy 3 orat vagy meg annal is tobbet ebren van, egyszeruen nem ertem,ehesnek nem ehes, nincs gorcse, kozbe nyugol, mert latszik rajta hogy almos, de egyszeruen nem tud elaludni, mar probaltam altatni, ringatni,mellen altatni, sirni hagyni, hogy hatha elalszik, de semmi nem jon be, mit tudjak csinlani, mas is volt igy, hogy alakult kesobb?
2011. nov. 22. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetes és bizony nálunk is sokat van fenn. Főleg a délutáni és esti órákban. Tegnap pl. hajnali 2-ig kukorékolt. Én úgy vagyok vele, ha álmos úgyis alszik.

Minden este, éjjel, miután kellőképpen kinézelődte, kikiabálta magát, alszik egy nagyon jót, csak szopizni kel fel, aztán másnap délig pihen.

2011. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!