Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van szinte folyamatosan...

Miért van szinte folyamatosan hőemelkedése a babámnak?

Figyelt kérdés

37-37,4

Nem értem, pedig injekciót már 2 hete kapott, most meg ismét hőemelkedése van már 3 napja.


2009. máj. 12. 10:51
 1/4 A kérdező kommentje:
2,5 hónapos a baba
2009. máj. 12. 10:52
 2/4 anonim ***** válasza:
azt tudod hogy ha alul méred neki akkor 5-öt le kell venni a lázából? de lehet h csak most kezd hatni neki :( Mindenestre kérdezd meg a gyerekorvosotokat :P
2009. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hol méred, és mikor? nyűgös is? mert az is lehet, hogy egyszerűen alapból magasabb a testhője kicsit. ha semmi nem utal rá, hogy beteg lenne.
2009. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

0,5 levonnva

hisztis mostanábba esténként, talán mert sok a gázképződése.


fürcsi előtt mérve szokott hőemelkedése lenni és csak utána van a hiszti.


Hamar le is izzad...


a kötelezőt+pneomococus injekciót már 2 hete kapta, akkor láza is volt meg hőemelkedése is. aztán 36,6, 36,8 volt neki utána meg nem mértem!

nagyon hülye vagyok hogy nem mértem tovább mert most meg megint kezd hőemelkedése lenni. :((((((

2009. máj. 12. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!