Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy 11 hónapos...

Szerintetek egy 11 hónapos baba már felfogja a karácsonyt, ünnepeket?

Figyelt kérdés

Olyan válaszokat is várnék akinek ilyesmi korú volt a babája karácsony körül.

Hogyan viselkedett?

Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 24. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy felfogja,( hisz még önmagát se ismeri fel a tükörben) legfeljebb annyit hogy több " uj emberkét lát, és több fény villodzik:D ennyi.

Lehet sokkal bujosabb lesz "ismeretlen emberek miatt"

2011. nov. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NEM
2011. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én kisfiam dec.23.-án lesz 1 éves,mi is készülünk rá,de szerintünk sem fogja felfogni,hogy karácsony,és szülinapja lesz!
2011. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit fog fel, hogy valami más, mint szokott, de azt nem, hogy ünnepek vannak. Ha sok a vendégség szerintem ki is fáradnak, bár ez gyereke válogatja. De szeretik a fényeket, látják, hogy csini ruhát kapnak, vannak új játékok stb, de ennyi.
2011. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogja fel,és emlékezni sem fog rá.Az első emlékképek 2-3 éves kor körül lesznek, ekkor ébrednek öntudatra, ekkor alakul ki az én fogalma.Ezért van az, hogy senki nem emlékszik a csecsemőkorára.De attól még élvezni fogja! Szerintem egy darabig a karácsonyfa is érdekes lesz, az ajándékoknak fog örülni (bár ahogy én a 14 hónapos lányomat ismerem, a csomagolópapír még érdekesebb lesz)Úgy van, ahogy előttem írták.Meg fog lepődni a kicsi, hogy most mi is történik, de nem realizálja, hogy karácsony van, csak annyit érzékel, hogy ez a nap más.
2011. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kisfiam tavaly karácsonykor volt egy éves.

nagyon meglepődtem! :) egyrészt, azt hittem szét fogja szedni a karácsonyfát, igazából egyszer ránézett és ennyi volt. a játékok se érdekelték amiket kapott, az viszont nagyon tetszett neki, hogy mentünk a rokonokhoz :)))

szóval nekem is a válaszom, NEM :)

2011. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Az én kisfiam 17 én lesz 1 éves, mi is nagyon várjuk a karácsonyt, emlékezni biztosan nem fog, de élvezni szerintem is fogja. Majd meglátjuk

2011. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!