Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen volt először a...

Mennyi idősen volt először a kisbabátokban kullancs? Mit használtok ellene?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
az én fiamba három honaposan volt az elsö és az ügyeletes doki vette ki majd nézni kellet két hétig a helyét hogy nem e pirosodik ki
2009. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt nem irtam hogy mostmár hét éves és a patikába szoktam venni kulancs és szünyog riaszto kenöcsöt
2009. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És hol szedte össze 3 hónaposan a kullancsot? -parkba, erdőbe? Mivel lehet ilyen piciknél védekezni?
2009. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az udvarunkon mert csak ott voltunk aznap a dokit kérdezt hogy hogyan lehet védekezni még ilyen picinek mi amugy erdö mellet lekunk és a nagy fiamat most fogják beoltani kullancs ellen ö 7 éves a kicsi 6 honapos majd megkérden a dokit én is
2009. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az én kislányomba 7 hónaposan ment bele vasárnap. Itt az udvaron sikerült összeszedni. A kórházban a sürgősségin vették ki, mert a gyerekosztályon elküldtek bennünket a fenébe!
2009. máj. 12. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!