Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötelező védőnőhöz járni? Mi...

Kötelező védőnőhöz járni? Mi van akkor ha nem járunk?

Figyelt kérdés

Mindig olyan tanácsokkal látnakel, hogy égnek áll a hajam tőlük.

Legutóbb megmondtam hogyadok a 2 hós babámnak teát, erre letolt, hogy attól elromlik a foga. :S

Hol ott még foga sincs, de már a fogcsírákat károsítja szerinte a tea.


2009. máj. 12. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Nem kötelező! Én is az első hónapban vittem csak a babám hozzá, de azóta a gyerekdokihoz járunk, minden hónapban. Ha bármi kérdésem van, ő értékelhetőbb tanácsot ad számomra. Nekem is sok baromságot mondott már, de egyébként ez a fogcsíra károsító duma a teákra is rá van írva ( az instantra legalábbis)! Viszont mást nem hajlandó meginni a kicsim, tehát ezt kapja!
2009. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kötelező, nekünk a tanácsadáson a dokinéninél elvileg ott kellene lennie a védőnőnek....9hos lányom, és egyszer sem volt ott akkor. Ennyit a védőnőkről!!

A tanáccsal pedig 1ik füleden be, másikon ki!!!

A cukor miatt mondhatta a fogait...és ÉN is adtam teát kicsimnek!!!Szopizott simán és kell nekik a folyadék, az én vnőmnek se tetszett!!de én nem nyivákolok, hogy jajj 5-6 hos gyerekem van és nem hajlando inni!!!

Végre ilyen anyukákkal is találkozik az ember!!Ugy örülök nektek!!!

2009. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!