Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ez a babakocsi?

Szerintetek jó ez a babakocsi?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 25. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát konkrétan nem tudom, hogy ez jó-e, de nekem Chipolino multifunkciós babakocsim volt az első kocsim, 2 hónap alatt el is adtam, nagyon nagyot csalódtam benne, azóta ettől a márkától ódzkodom. Nagyon rossz volt a rugózása, nem tudtam könnyet tolni sem, kényelmetlen volt a babának is, folyton ordított benne, mígnem felvilágosítottak, hogy a kocsi kényelmetlen számára.
2011. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Chipolino nem egy nagy márka, hogy ez a babakocsi ennyibe kerüljön... Csak a jó színű huzatért kell fizetni ennyit.

Nekem is rossz tapasztalatom van a Chipolinoval, a kisfiam teljesen normális méretű, de nagyon kényelmetlen volt neki a mózes, és hamar kinőtte. 5 hónaposan már alig tudott benne feküdni. Gyorsan elpasszltuk, és vettünk egy Peg Péregot. Azt a kislányom most használja.

Ami még jó szerintem (barátnőmnek olyan van) a Giraffe Club babakocsik. Olcsóbb kivitele egy Péregonak.

2011. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 25. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
en is nezegettem, most meg is neztem eloben a baba expon, nem rossz, de a labtarto le van muanyagozva es az eloben eleg gagyin nez ki - fenyes, zorog, mintha egy zacskot huztak volna ra - mas kifogasom nem volt, konnyu, szep kocsi, de ennyiert jobbat is lehet kapni (pl Hauck Malibu szett- sport, mozes, hordozo- a Kikaban ujonnan mindennel egyutt 69e ft)
2011. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!