Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós babám miért nem akarja...

2 hós babám miért nem akarja elfogadni a jobb mellem tegnap óta?

Figyelt kérdés
Nincs becsomósodva.
2009. máj. 12. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, nem kellett neki akármilyen éhes volt, de azért mindig próbálkoztam és egy idő után egyszercsak elfogadta. Azóta sincs ezzel semmi gond. Viszont azt is mondják, hogyha fülgyulladása van a picinek, akkor azon az oldalon nem eszik, amelyiken fáj a füle. De remélem nektek nem erről van szó!
2009. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 éves koráig szopizott és csak a jobb mekkemből. Akármit csináltam a bal nem kellett Neki, így folyamatosan fejtem. Ha nem akarod, hogy becsomósodjon Te is próbáld meg fejni, és tedd minél többszőr mellre. Hátha....
2009. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akartam írni: Mellemből és nem mekkemből
2009. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 éves??? Tényleg??
2009. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jólvan na, ma egy kicsit szétszórt vagyok. Persze, hogy 16 hós :)
2009. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2009. máj. 12. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:

én is csak néztem,hogy micsoda 16 évig???? :D :D

Ha nappal nem is sikerül belevarázsolnod a melled,éjjel mindenképp azt kínáld neki,hátha rákap;) Remélem eszik éjjel:)

2009. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!