Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik ilyen babakocsi?

Létezik ilyen babakocsi?

Figyelt kérdés
Vízszintesig dönthető,(mert újszülöttnek lenne) kicsi, könnyű (6 kg körüli), tehát alkalmas tömegközlekedésre, és van hozzá lábzsák?Akár sport, akár újszülöttkocsi?Bár az utóbbiból nem hinném, hogy van ilyen könnyű.
2011. nov. 26. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van és nagyon szeretem.

- vízszintesig dönthető

- könnyű

- tágas

- van lábzsákja, táskája, esővédője

- és jól is néz ki


[link]

2011. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a baby design kocsikat, én pont most készülök venni (tiny-t, igaz 2 évesnek). A mini és a pony kisebbek!

Az áruk sem vészes.

2011. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hauck babakocsik között fogsz találni olyat, ami minden kritériumnak megfelel. :-) Nekünk is van és nagyon szeretjük. Nézz szét a Brendonban, mi most vettünk egy sport változatot, könnyű, elég kicsire csukódik, bolygókerekes, de nem pici kerekekkel, szóval rosszabb úton is könnyű tolni, vízszintesig dönthető és külön tudsz hozzá lábzsákot venni.

Mi ezt vettük, még olcsó is és nagyon jó!

[link]

2011. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sportkocsik 6 hónapostól vannak.

A miénk Peg Perego Uno, újszülöttkortól, és 10 kg. Egyáltalán nem nehéz, nagyon szeretem. Ennél könnyebbet én nem találtam, ami újszülöttnek való, könnyű tolni, összecsukni, fel lehet emelni, van hozzá lábzsák is.

2011. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!