Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül alvás 15 hónaposan?

Egyedül alvás 15 hónaposan?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy 15 hós lánykám sajat szobája van sajat ágyikójával. Augusztusba tettük át a babát ugy hogy "pár napig melette maradok" jeligével mig meg nem szokja. Párommal mindigg együtt voltunk esténként meg hétvégenként de ugy hogy a babóval aludtam a másik szobába. tegnap besokalt a párom és azt mondta nagyon jo lenne ha végre visszaköltöznék a hitvesi ágyba és ne a babával aludjak. Egy gond van csak ezzel a babát nem karom magára hagyni a másik közös szobánkba aludni nem jöhet át. Mit csinaljak rettegek az estétöl nem tudok ababám nélkül aludni van bébiör, nme szopcsizikmár ha nem fogzik csak akkor ébred fel ha kiesik a cumi. de olyan jo vele aludni hogy érezni a böre illatáét álölelni, és amikor reggel felébred rámmosolyog imádom. De mit csinaljak hogy lépjek tul ezen és tudjam nyugodt szivvel otthagyni a babót a másik szobába? soha nem aludtunk külön miota megszületett velem van.....

segitsetek.kérlek!!!!!!!


2011. nov. 26. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a párodat nem lehet apának nevezni. :-(

Mi 3 és fél éve alszunk külön, mert a gyerekekkel alszom, most várjuk a harmadikat, szóval valószínűleg így lesz még egy darabig. A lányom másfél éves koráig kizárólag mellettem aludt, aztán maga kérte a saját ágyát, de ott maradtam a szobájában, mert éjjel többször ébredt még. A fiam most 15 hónapos, az első ébredésig mindig a kiságyában aludt, utána mellettem, most már nem tehetem a kiságyba, mert megtanult kimászni és félek, hogy kiesik, amikor félálomban megindul kifelé. Hamarosan veszünk is neki másik ágyat.

Amikor a gyerekek elalszanak, mindig átmegyek még a hálószobába a férjemhez, de amikor már konkrétan aludni akarunk, akkor megyek vissza a gyerekekhez. Ez bevált. Én is, a férjem is nyugodtak vagyunk, hiszen ott vagyok a gyerekekkel, ráadásul a férjemnek dolgozni kell menni reggel és egyáltalán nem baj, hogy nem kell felébrednie, ha felsír a kicsi, vagy hogy én járkálok át hozzájuk...

2011. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
én is igy csinalom..... a FraXXba is miért nem lehet megérteni amig a baba kivánja hogy vele legyek vele leszek. ha felsir a babám ma éjjel bizti átmegyek de nem megyek vissza . A párom reggel fél 8 ig alszik biztos nem maradok ott hatkor már a baba fent van.... na majd megirom mi volt éjjel. este ott vagyok tv zünk együtt vagyunk beszélünk stb stb.. más nem kell amig igényli a babám aki számomra jelenleg az esödleges addig vele leszek... ha lesz második áés harmadik is ugyanigy lesz ök lesznek az elsödlegesek amig kicsik
2011. nov. 26. 18:11
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi is augusztusba tettük át külön szobába a 15 hónapos fiamat.Neki meg sem kottyant a dolog de nekem...

A könnyem is kicsordult a szememből.Általában reggel 6 kor jön hozzánk át.Befekszik mellénk és alszik tovább.

2011. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
sziasztok sikerült megbezélni a dolgot babóval alhatok amig igényki a lánykám este lefektetem apucival vagyok és ha már tényleg aludni akarunk akkor átmegyek babóhoz és nem veszekedünk emiatt. köszönöm a tanácsolkat megmutattam neki hogy nem csak én gondolom igy ahogy gondolom hanem soke anya is igy van.
2011. nov. 27. 10:21
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez tök jó!!!! :) Minden jót Nektek!
2011. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!