Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg le lehet szoktatni az...

Tényleg le lehet szoktatni az éjszakai etetésről?

Figyelt kérdés
Olvastam itt olyat, hogy teát adott éjszakára, és egy pár nyűgös éjszaka után, nem kelt fel a pici enni, mert tudta, hogy csak teát kap. Érdemes megpróbálni? Vélemények? Tápszeres a kicsim, éjszakánként átlag 2 kel enni, és rendes adagot eszik 150 milit. De ha tényleg éhes, akkor elég neki a tea is? most 5 hónapos
2009. máj. 12. 20:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem nappal megeszi ő a magáét:) Nyugodtan teáztasd éjjel!
2009. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ja igen ha tápis azt nem kéne éjjel is, akkor teára rászoktathatod.
2009. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

szia

a babam 3 honapos, es en is ezt csinaltam vele...ez az 5.ejszakank es egyre jobb.az elso iszonyat gaz volt, aztan a kovetkezo jobb, es igy tovabb...

szeretettel varom a mai ejszakat :) hatha jobb lesz...

ja amugy ugy csinaltam/csinalom, hogy amikor megebred, nem szolok hozza, nem is veszem fel, csak az oldalara forditom es adok neki egy par korty teat :) utana a cumit a szajaba teszem, es mar alszik is...(na jo nem mindig azonnal, de kell a kitartas, mert ha o gyoz, akkor veszett minden...szova ha elkezded akkor kitartas es tartsd be a szabalyokat, mert nem engedheted nyerni :)

kitartast, es sok sikert

2009. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a véleményeket, megpróbálom ma éjszaka a teát, már lefőztem :)

amugy amikor kel éjjel/hajnal, akkor nincs gond, nem beszélgetünk, csak megetetem, ki sem nyitja a szemikéit, leteszem és alszik is tovább

csak hát már így is akkora, mint egy 6-7 hónapos

mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát!

2009. máj. 12. 21:55
 15/18 anonim ***** válasza:
nekem cumis üvegböl sinlacot eszik de nem kell föl éjszaka este sürű pépet adj neki.
2009. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nekem 180ml tápot és este 200ml pépet eszik .eszik már fözit is a tied ?lassan 2-es tápra kell váltanód!
2009. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
tuti hogy éhes ne a teát add hanem pépet este !!!!nekem is nagy fiam van és imád enni de amióta este pépe eszik nincs gond!reggel 7-kor kér tápot de én már a 6.hóban 2 -sre váltottam a tápot mert allig bírta ki a 3 órát hiszen nekem is 8 kg volt
2009. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

Éjszakára bekészítettem a teát, és mintha tudta volna...

este 9-től reggel 5.45-ig aludt!

Csoda történt...

szuper ügyes nagy fiu!

2009. máj. 13. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!