Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek télapóra 7hónapos...

Mit vegyek télapóra 7hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 06:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Amit máskor. Nem hiszem, hogy fog rá emlékezni.
2011. nov. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Bármit, akár egy üveg bort is vehetsz.Magadnak veszed, nem neki.Azt se tudja még, hogy mi az, emlékezni se fog rá.
2011. nov. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc bébiételét vagy egy banánt. Vagy valami puha plüsst, amit tud szorongatni.

Rejtsd az ablakba és találjátok meg együtt és örüljél nagyon. Emlékezni valóban nem fog rá, de anyával együtt ő is örülni fog.

2011. nov. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Az utolsó nagyon rendes és kedves kommentet írt na de a második hogy micsoda balfék emberek vannak!!!Pffff....

Visszatérve én plüss hóembert vagy mikulást vennék neki azt be a miku zacskóba és ki az ablakba és igen örüljetek neki együtt meg ez a plüss azért nem egy évre fog szólni:)))

2011. nov. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Minősítésre találták ki a kis színes kezeket. Szerintünk az balfék, aki csak vásárlással tudja kifejezni a szeretetét, és tárgyakkal. Nem olyan fontos. De ez van, az emberek sokfélék.
2011. nov. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem a parasztok véleménye érdekelt!!!

az utolsó válaszolónak inkább nem reagálok!!!!én örömet is szeretnék okozni és együtt örülni vele együtt tudom hogy nem emlékszik még rá meg hogy nem értékeli még,de maga a tudat,mert azért a mosoly ott lesz az arcán és ez nekem sokat jelent még ha nem is azért mosolyog.

2011. nov. 27. 08:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem valami színes puha plüssszerű kis alvópárnácska vagy játék nagyon le tudná kötni a figyelmét vagy valami ami készségfejlesztő. Szerintem ez egy tökjó dolog, hogy így állsz a babádhoz! Ez a természetes. Nincs is annál édesebb dolog, amikor a babád felnevet, megörül valaminek! :)
2011. nov. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom 6 hónapos és bár nem ajándékkal akarom kifejezni neki a szeretetemet, ahogy itt írta vmelyik előttem szóló, adok neki ajándékot Mikulásra és karácsonyra is. Építőkocka féleséget vettem neki (jó színesek) és egy gumikacsát a fürdéshez. Mondhatni filléres dolgok, de neki tetszeni fog.

(Mellesleg azért nem értem azokat, akik a pici babáknak feleslegesnek tartják az ajándékozást, mert nem világos számomra, h ha most nem, akkor mikor látják elérkezettnek az időt arra, h a gyereknek érdemes legyen venni ajándékot. 2 éves korban vagy majd ha ovis lesz, esetleg 6 évesen??? Az ünnepnek része az ajándék, a baba meg a család része, jó érzés neki is adni, függetlenül attól, h fog-e rá emlékezni vagy sem.)

2011. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az utolsó 2válaszolóval egyet értek és szerontem is ilyen egy normális szülő!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 27. 08:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem valami szines plüsst vagy valami hasonlót vegyél neki. Nekünk 4 hónapos lesz a pici, mi is azt veszünk neki. Na meg van 2 nagyobb, ők is kapnak valami kis ajándékot. Karácsonyra meg nagyobbat, sőt a férjem öcsse beöltözik Mikulásnak. Persze hogy nem ajándékkal vesszük meg a szeretét, anélkül is szeretnek minket, de a Mikulás a gyerekekről szól, vagy nem? Én mindig is vettem nekik ajándékot meg ha már nagyobbak lesznek akkor is kapnak.
2011. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!