Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendszeresen Huggiest használó...

Rendszeresen Huggiest használók! Csak nekem sikerüt megint félreszabott pelenkát vennem, vagy ez mindig ilyen?

Figyelt kérdés

Most vettem egy csomag Huggies premiumot 4+os méretben. Az egyik oldali külső combgumírozásánál a fodor egybe esik a belső gumírozással, a másik oldalon pedig vagy 1,5centivel túllóg rajta.

Még 2es méretben vettem egyszer, akkor mégdurvábban, de lényegében ugynígy félre volt szabva. Többet nem is vettem abból. Aztán 3as méretnél újra megpróbáltam, és az se volt teljesen közepes. Akkor megfogadtam, h nem veszek soha többet. Ez több mint 1éve volt. Mivel azóta újítottak a pelenkán, gondoltam kipróbálom újra. Még ugyan a gyereken nem használtam, de kezdem megbánni, h megint vettem. Ugyanis ha a fiamra olyan pelenka került, aminek a külső gumírozása nem lógott túl a belsőn, akkor a hígabb kaki mindig kifolyt.

Szóval csak nekem sikerült megint a hibásba beleválasztanom, vagy a Huggies mindig ilyen?


2011. nov. 27. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi problémám nincs vele, 3-as mérettől használom, nem tűnt fel ilyesmi.
2011. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 és fél éve, az első gyerekem születése óta vagyok "Huggies-rajongó", még soha nem találkoztam hibással, soha nem volt vele semmi gond.
2011. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,nálunk sem volt semmi ilyen soha,én a helyedben visszavinném a boltba,és megmutatnám nekik,h segitsenek,h hova kell ilyenkor fordulni,és akkor hátha kicserélnék neked olyanra ami nem hibás,mert amit vettél az bizony hibás....
2011. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vettem egy nagy doboz Huggies 2-es pelenkat. Probalkoztam talan negy alkalommal, de soha nem fedte rendesen egymast a pelenka ket oldala. Lattam a baba combjait, igy a trutyi is mindig kifolyott. A meret tuti nem kicsi, mert utana meg elhasznaltunk egy csomag Pampers 1-es pelenkat. Ugyhogy rajtam fog maradni majdnem 90 db Huggies pelenka. Soha tobbet nem veszek ilyet.
2011. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nálunk is hibás széria van,épp most készülök kivágni a kukába,mert még ráadásul 2-3 óra után középen!!!át is ázik:((

a pamperssel soha nem fordul ilyen elő,csak akciós volt multkor a Huggies és vettem egyet,hát utoljára...

2011. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, de az előző válaszoló eszembe juttatta, hogy miért utáltam a Huggiest. Állandóan átázott. Egyszer vettem valami Micimackós barna/narancssárga minta volt rajta és állandóan megfogta a bodykat mert leázott róla festék. Fúj de utáltam, a fél zacskót kivágtam a kukába, pedig jó nagy adag volt.
2011. nov. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!