Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen zenéket szeret a kislány...

Ilyen zenéket szeret a kislányom. Ilyen korán?

Figyelt kérdés

Üdv!

Egy másfél éves kislányom van. Ilyen zenéket szeret: http://www.youtube.com/watch?v=ilMIgqaAOFE&feature=related

Az egy dolog hogy én is, de én ilyen idős koromban hupikék törpikéket szerettem meg ilyenek. Nem azért mert csak az volt. Én sok zenét muatam neki és még a Ganxta Zoleet is szereti :D

De az ilyen gyerek dalokat nem annyira csak ahol lefoglalják a képek is a videó alatt.

De erre a fajta zenére (Deathcore, Grindcore) rendesen táncol :D

Ilyen korán kialakulna az ízlése zeneileg?

F/20


2011. nov. 27. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát már féltem hogy egyedul vagyok.Az én fiam meg Andrea Boccelit,meg áriákat szeretett hallgatni.
2011. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És te is? Mert a csajszikám rám ütött, ez nem is volt kétség, csak azt nem vártam h ilyen korán befogadja az ilyen zenét, sőt tetszik neki.
2011. nov. 27. 21:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán látja rajtad, hogy neked tetszik ez a zene, és ez is befolyásolja. A gyermekek könnyen befolyásolhatók, és hamarabb észrevesznek dolgokat a másik emberen.
2011. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is ez lehet, hogy hallotta, hogy te hallgatod, és tetszett neki:)

ismerős srác hároméves kisfia beült a Mikulás ölébe, a Mikulás mondta, énekelj. erre AC/DC-t kezdett énekelni:) (igen, szülők rockerek.)

2011. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát igen én vagyok mu kedvelo az igaz,és én is azon lepodtem meg hogy még szinte baba korban ezt szerette!Tudod az lett belole minden nyomás nélkul hogy zongorista lett belole és orgonamuvész akar lenni.Most 10 éves.
2011. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nah hát ebben van valami. :DD

köszi a válaszokat. :)

Jaj amúgy meg még az az érdekesség itt, hogy eléggé virgonc láány és szeret pl pelenkázás, öltöztetés elől elszaladni meg közben is rohangászik. De ha be nyomok egy ilyen zenét tök kezes lesz és enged mindent.

2011. nov. 27. 21:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Telitalálat a fiam pontosan igy reagalt!!!SZUPER
2011. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az enyém is azt szereti, amit én. :D Faun, Tyr, Korpiklaani, Omnia. :D A babazenék nem is érdeklik... De végülis nem bánom. :D
2011. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányom már a pocakomban is rock zenét hallgatott. Most múlt 8 hónapos, és imádja a rock zenét akár csak mi párommal. :)

Apa iszonyatosan büszke rá. Mi hallgatunk azért itthon baba zenéét és komoly zenét is, de a tuti befutó a rock. :D

2011. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kis rockercsaj! :D :D
2011. nov. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!