Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek! Hogy alltok otthon a...

Ikresek! Hogy alltok otthon a haztartassal, mosassal?

Figyelt kérdés
Nehezen erem utol magam...:-(
2011. nov. 28. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ikerlányaim vannak 2,5 évesek. Mivel itthon dolgozom - irányítom a cégem,stb -, így van időm szerencsére mindenre.

Eleinte nekem is nehéz volt utolérnem magam, de a férjem sokat segített. Hál' istennek a lányok összhangban voltak és 5-10 perces csúszásokkal egyszerre csináltak mindent.

Mikor aludtak, akkor dobtam be a mosógépet, mosogattam el, gyorsan rendet raktam stb.. főzni általában mindig este fürdetés/etetés után főztem, amíg a párom altatta a piciket.

Jelenleg pedig van egy dadus, aki szintén segít. Főleg a lányoknál. Ő november óta van velünk, mert terhes vagyok és ismét ikrekkel. Így nekünk - vagyis inkább nekem - nagyobb szükségem van/lesz egy állandó segítségre.

2011. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem! :) Nekem most lesznek 16 hónaposak. Én mindennap mosok és így sem ürül ki teljesen a szennyestartó. Takarítani nem szoktam mindennap, inkább a gyerekeimmel játszom. Persze nincs nálunk irtó nagy kosz...
2011. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi a valaszokat!!!Kedves elsö anyuka!!Hat ez valami csodalatos!!!Szivböl gratulalok!!!Termeszetes uton jöttek?:-)

En is el tudnam meg kepzelni hogy majd egyszer meg megint ikreim legyenek ha összejönne!:-)Hat aztan tenyleg minden segitseg el fog kelleni nalatok!!:-)

Kedves masodik anyuka!:-)En is igy vagyok hogy mosok minden nap de valahogy nem fogy..sajnos ha kiteritem a ruhakat akkor akar 2napig is szaradnak a szobaban..a mosogepen van szaritogep is de nem igazan kedvelem mert gyürödtek nagyon a ruhak es alig lehet kivasalni..es raadasul kimosok egy adagot azt csak 2-3adagban szarithatom mert nagy mennyiseget nem tehetek be..de kenytelrn vagyok igy hasznalni..a lakas kicsi,nemreg költöztünk ide a parom itt kapott munkat..ami megörjit hogy pakolok takaritok es masnap szinte nincs latszatja...mar ugy vagyok hogy nem foglalkozom vele mert igenis a babakkal fogok jatszani...de nagyon idegesit ez az allapot..remelem jövöre mar sikerül egy kicsit tagasabb kertes hazat talalnunk..

2011. nov. 28. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Én csak azért tudok mindennap mosni, mert van olyan levegőtisztító gépünk, amin van ruhaszárító funkció, így ha reggel kimosok, délután már minden ruha száraz. Így legalább nem lesz párás a lakás...

2011. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Császárral jöttek világra, mert a termetem elég pici és elég vékonyka vagyok/voltam terhesség alatt is.

Sajnos az utolsó két hónapban már feküdnöm kellett szinte egész nap és nem sok mindent csinálhattam. Nagyon fájt a hátam, a derekam. Valószínűleg most is erre számíthatunk.

Megszülném most természetes úton, de az orvosunk valószínűleg nem fogja engedni. Igaz, ő is a természetes szülés híve, de nem akar kockáztatni. Plusz én még attól is 'félek', hogy az előző vágási területem nagyon elvékonyodik :(

2011. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:-) Nagy valogatasnak estünk neki es rengeteg dolgot levittünk a pincebe!:-)))Most mar igy utolerem magam lassan!:-)Jaaa!es van itt a hazban a pinceben egy közös mosogep..egy ket cuccot ott is mosok igy 2gep megy!!hogy eddig nem jutott eszembe..:-)


En is a termeszetes szüles hive vagyok es termeszetesen akartam en is szülni de sajnos nem ajanlottak mert az egyik baba faros volt.Azt mondtak hogy kockazatos lenne a babanak nehogy oxigenhianyos allapotba kerüljön..szerencsere a terhessegem a terhescukor ellenere jol zajlott..otthon elfolyt a magzatviz kihivtuk a mentöt es aztan egyböl csaszar..sajnos a babakat csak 2ora mulva hoztak oda mikor mar a zsibbadas kiment..raadasul fel voltam haborodva mert azt mondtak megetettek...nagyon merges voltam mert szerettem volna mindenkeppen szoptatni öket es hogy az elsö amit kapnak az a cici legyen es ne tapszer!!Egy darabig meg itthon aztan szoptattam de mindig kikellett egesziteni meg tapszerrel..:-(

Nagyon jo egeszseget,eröt,kitartast es sok boldogsagot kivanok !!!

2011. dec. 2. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!