Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kakil magától?

Miért nem kakil magától?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos kislányom(anyatejes),nem kakil csak lázmérővel,akkor ezek szerint már rászokott?semmi más nem segít,se kúp,se szélcső,laveolac szirup sem.rendbe fog ez jönni hozzátáplálásnál ?
2011. nov. 28. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
igen , de hány napot nem kakil? nem egészséges az állando lázmérőzés, glicerines kúp! teljesen tönkreverheti a végbélizomzatát!
2011. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát a 4.nap után már ordít és nem bírom elnézni ahogy szenved,aztán jön a lázmérő ,kakil és utána már semmi baja.
2011. nov. 28. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is mennyi idő az amíg nem kakil/kakilt magától?!

Anyatejeseknél a 6 nap széklet nélküli idő is normális, más kérdés, hogy egy felnőtt ember se tartogatja 6 napig... Ha nincs gondja, nem fáj neki, stb, akkor miért lázmérőztétek vagy szélcsöveztétek?!

Nem fog rászokni az én lányom se szokott hozzá.

6 hetesen abbahagyta a szopást és ahogy kapott tápszert kiegészítésként úgy székrekedéses is lett. Rengeteg mindent kipróbáltunk, mentünk vizsgálatokra, stb..

Ráadásul 3 hónapos korára fejni se tudtam már neki, mert elapadt a tejem. Plusz rettentően refluxos volt, így elkezdett drasztikusan is fogyni.

Mi mindent kipróbáltunk, semmi se hatott.

3,5 hónaposan kezdtem hozzátáplálni orvosi tanácsra. Azóta a széklete is rendbe jött - 2 naponta ürít - és elkezdett hízni rendesen.

2011. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem fog rászokni, ne aggódj!

Az én lányomat bizony szinte minden nap meg kellett hőmérőzni, mert szenvedett, erőlködött, mégsem ment neki. Ez tartott addig, amíg el nem kezdtük a hozzátáplálást. Amikor már kapott gyümölcslevet, akkor már megindultak a dolgok maguktól is.

2011. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az anyatejes babámnak a 7. nap segítettem csak, azt mondta a doki annyi belefér.

persze ha ordít az más, viszont akkor nem jól hasznosítja a tejet hanem székrekedéses, holnap vidd el orvoshoz, hogy vizsgálja ki!

2011. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szélcsővel csináld az nem árt és veszélytelen! én is azzal csináltam és 3 hónapos korára elmúlt a hasfájás és rekedés! Most 5 hónapos és nagyokat kakil :D
2011. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,remélem megfog oldódni ez a probléma:(
2011. nov. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!