Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az miért van ha a 3 hónapos...

Az miért van ha a 3 hónapos kisfiam nem kakil magától és már a kúp sem segít vagy ha még is kakil akkor nagyon keveset? (anyatejes)

Figyelt kérdés
2008. szept. 1. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Lehet,hogy kevés vagy nem elég tápláló a tejed.De az is lehet,hogy egyszerűen csak teljes megemészti.Anyatejes babáknál 2-3 kakimentes nap nem probléma, ha vmi baja lenne Ő jelezné.
2008. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem kakil minden nap.Tegnap 5 nap után nem kakilt.Nem egy ismerősömnek vannak hasonló "problémái" a gyermekekkel.Mindannyiónk gyerekorvosa azt mondta,h két hét is belefér.Valószínűleg nagyon megemészti a kajcsit.Én már befejeztem,h azon egyem magam,h miért nem kakilt már megint x napja.

Hány naponta szoktál kúpot adni?Kamillateát próbáltad?Pocakmasszázs,lábtorna.Esetleg egy kis sütőtök.Az általános irányelvekkel ellentétben már nyugodtan adhatsz neki naponta 2-3,majd később kicsit több kanállal.Csak most az a trendi,h fél évig csak anyatej.Majd,ha aktívan elkezd mozogni,mászni,illetve eszik mást is anyatejen kívül,akkor rendbejön.(Ha nem szoktatod hozzá a kúphoz,ill hőmérőhöz.)

2008. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem görcsöl,nincsen hasfájás,akkor semmi probléma.

Ha v.mégis lenne,akkor vegyél a gyógyszertárban LAELOVOC szirupot.teljesen terme´szetes kivonat,napi egy kávás kanál.A lányomnak 3 nap alatt helyreállította a székelést.Azóta napi kétszer kakil,és semmi problémánk nincsen.

2008. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi rosszul írtam:LAEVOLAC
2008. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Adj neki folyadékot,amennyit csak inni szeretne ha lehet kamilla teát.

Masszírozd a hasát,tornáztasd,a meleg pancsi víz is ingerlő.

Már itt van a gyümölcslevek ideje is ha gondolod kezdheted adni,csak akkor meg kell vonni a K-vitamint.

Van amelyik baba nehezen tanul meg kakilni,préselni.3-4 napig nem gond de utánna rá kell segíteni ha nem megy.

2008. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Folyadékot sokat iszik most kezdtem adni neki a kamilla teát de még nem jött semmi. tornázni minden nap szoktunk ,csak az a baj h hasfájóas nem tudni mitől fáj neki, tejem az sok van szerencsérwe. Na azt hiszem mindenre írtam

2008. szept. 1. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:
A LAEVOLAC-ot nem tanácsolta se a védőnőm,se a dokim,mert tele van cukorral!!!Valóban lehetséges,h szinte mindent megemészt.Esetleg a baracklevet is megpróbálhatod.Nekünk az úgy beindította,h naponta 2x is van kaki.Eddig mi is ezzel a problémával küzdöttünk,most 16 hetes a baba.
2008. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!