Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 hetes kislányom napközben...

1,5 hetes kislányom napközben teljesen hangnélküli, éjszaka viszont nonstop sír. Az sem segít, ha cicizik, ha ringatjuk, semmi. Ha hasfájós lenne, az napközben nem jelentkezne? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányomnál volt ilyen, kiderült, hogy a Laktoherb tea okozta, amit ittam! Mivel napközben ittam, pont estére és éjjelre került bele az anyatejbe, és nála hasfájást okozott, néha hajnali 5-ig is egyfolytában sírt és nem tudott aludni egész éjjel. Amint abbahagytam, megszűntek a panaszok!

Gondold végig, mit eszel/iszol, hátha valamire érzékeny.

2008. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hasfájás legtöbb esetben mindig van. De elképzelhető, hogy tényleg estére jön ki. Vannak babák, akiknek a stressztől van. Sok nekik a nappali impulzus. Össze kell vele bújni meztelenül, apával már fürödhet a nagykádban simán, veled meg, ha már elmúlt a gyermekágyi folyásod. Meztelenül bebugyolálás, hordozókendő, hirtelen ennyi sírás elleni trükk jutott eszembe. Ja és sok sok szeretet, de gondolom ezt mondani sem kell. Próbálj higgadt maradni mikor sír, tudom nehéz.
2008. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a masszírozást? JObb oldalon fel, a bordák alatt keresztben át, majd a bal oldalon le. Ezt a védőnők is szokták ajánlani, segíti a bélműködést, a gázok mozgását. Megnyugtatja a picit a simogatásod. Nekünk bejött. Más: a hasamra fektetve a hátát simogatva aludtunk el problémás időszakban.
2008. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezeket mindet próbáltuk,volt időnk,bruttó 7 órán át. Én most ráfogom a frontra,jobb ötletem nincs.Azért köszke!
2008. márc. 26. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!