Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyereket hogyan tanitsa...

1 éves gyereket hogyan tanitsam meg egyedül elaludni?

Figyelt kérdés
Este úgy alszik el,hogy 5 percig ringatom és már le is tudom tenni az ágyába.A nagyobb gond az,hogy éjjel óránként,2 óránként ébred,és hogyha nem vesszük ki,akkor addig üvölt mig mindene tiszta viz lesz.
2010. okt. 27. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fogzik? Vagy esetleg mostanában választottad el cicitől?

Az okokat kellene megtalálni, és azt megszüntetni/orvosolni.

2010. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld úgy, hogy lefekszel mellé, hagyd a kiságyban és egy pár nap után jobb lesz. Addig kitartás. Nálunk azóta jók az éjszakák, amióta egyedül alszik el a kiságyban.
2010. okt. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 13 hónapos koráig húztuk,már nagyon fáradt voltam,és hagytam sírva elaludni,a szívem szakadt meg,de 2 nap alatt vette az akadályokat,azóta nagyon ügyesen elalszik egyedül.

Sír,bemész,lefekteted,jó éjszakát kívánsz,kijössz.....,ha kell 5 percenként

2010. okt. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most akarom az éjszakai cicizésről leszoktatni,mert van hogy 3-szor is cicizik egy éjszaka.
2010. okt. 27. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!